دکوراسیون برای من یک امر کاملا ذاتی بوده و هست. مادر من فردی بسیار خوش‌سلیقه است و انگار این مسئله به من هم منتقل شده؛ هرچند من به خوش‌سلیقگی مادرم نیستم اما با سلیقه بودن در چیدمان منزل همیشه برایم یک اصل و یک ویژگی ذاتی بوده است. وب سایت چیدانه: دکوراسیون برای من یک […]


دکوراسیون برای من یک امر کاملا ذاتی بوده و هست. مادر من فردی بسیار خوش‌سلیقه است و انگار این مسئله به من هم منتقل شده؛ هرچند من به خوش‌سلیقگی مادرم نیستم اما با سلیقه بودن در چیدمان منزل همیشه برایم یک اصل و یک ویژگی ذاتی بوده است.
وب سایت چیدانه: دکوراسیون برای من یک امر کاملا ذاتی بوده و هست. مادر من فردی بسیار خوش‌سلیقه است و انگار این مسئله به من هم منتقل شده؛ هرچند من به خوش‌سلیقگی مادرم نیستم اما با سلیقه بودن در چیدمان منزل همیشه برایم یک اصل و یک ویژگی ذاتی بوده است.

دکوراسیون خوش سیمای خانه سیما تیرانداز!

سیما تیرانداز یکی از هنرمندانی است که نه‌تنها از نظر رشته تحصیلی در زمینه دکوراسیون معلوماتی دارد بلکه از فضاسازی خانه‌اش مشخص است به شکلی غریزی، فردی است که نگاهی زیباشناسانه دارد؛ مسئله‌ای که خودش هم آن را اعتراف می‌کند. با چیدانه همراه باشید تا گشتی در خانه سیما تیرانداز بزنیم و با او درباره دکوراسیون منزلش گفت و گو کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

شیک ترین رنگ برای درب‌‌‌های داخلی منزل شما!

می‌دانم شما یا دست کم بسیاری از شما مثل من تا به حال به درب‌‌‌های داخلی با رنگ سیاه در طراحی داخلی منزل تان فکر نکرده اید. من هم مثل شما اولین بار بود که به این موضوع پرداختم و تصور نمی‌کردم رنگ سیاه در درب‌‌‌های داخلی بتواند تا این حد دکوراسیون داخلی منزل را تحت تأثیر قرار داده و متحول کند. بیایید با چیدانه نگاهی به چند نوع درب داخلی سیاه رنگ بیندازیم، تأثیرشان را ببینیم و دیدمان را نسبت به این موضوع عوض کنیم…

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

۸ راه حل کمبود جای مهمان‌ها در خانه‌‌‌های کوچک!

وقتی خانه کوچکتان پر می‌شود از مهمان، دغدغه ی اصلی ای که شما را به خود مشغول می‌کند این است که چگونه جایی برای نشستن همه این مهمان‌ها پیدا کنید، خب این کار یک سری ترفندهای دکوراسیونی دارد که باید از قبل برای آن‌ها تدارک ببینید، اما بدانید که این کار نشدنی نیست. خیلی راحت هم می‌توانید این کار را انجام دهید. به شرط آن که تا انتهای این مطلب همراه چیدانه باشید تا بتوانید این ایده‌‌‌های ناب را به راحتی به دست بیاورید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

خانه تکانی و تغییر دکوراسیون با اصول فنگ شویی!

شاید متوجه شده اید که که آپارتمان شما از لحاظ تقسیم انرژی با تصاویر ایده آل فنگ شویی همخوانی ندارد. امروز در چیدانه می‌خواهیم چند ابزار کمکی ساده را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون صرف مخارج زیادی مصرف بی رویه انرژی را کاهش دهید یا در صورت لزوم بر آن بافزایید، پس با ما همراه باشید تا این راه کارها را با هم مرور کنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید …

منبع: برترین ها