مدیر مرکز مطالعات سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشکل جامعه ما بی توجهی به جهاد تبیین است و در بعد نظامی دشمنان جرات نگاه چپ به ایران ندارند و هر کس باید به اندازه توانش در این ارتباط فعالیت کند.

مدیر مرکز مطالعات سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌گفت: مشکل جامعه ما بی توجهی به جهاد تبیین است و در بعد نظامی‌دشمنان جرات نگاه چپ به ایران ندارند و هر کس باید به اندازه توانش در این ارتباط فعالیت کند.

مهدی سعیدی در همایش بسیجیان مهریز یزد افزود: در سایه جهاد تبیین باید به نحو مناسب نسبت به ترسیم چهره انقلاب اسلامی‌و دستاوردهای نظام اقدام کرد.

وی به اهمیت ولایتمداری و بصیرت اشاره کرد و ادامه داد: دهه بصیرت یادآور حرکت عظیم مردم ایران است که مسیر حق و باطل به خوبی مشخص شد و به نوعی چهره واقعی فتنه مشخص شد.

یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی‌بصیرت را شرط کافی و لازم در کنار موضوعاتی همچون تقوا، علم و تقوا می‌دانند و این بسیار موضوع حائز اهمیتی است.

سعیدی تصریح کرد: بسیاری از شبهات سیاسی و اعتقادی جامعه ما از دل فضای مجازی است و صحیح آن است که در قبال محتوای منتشر شده در این فضا هم صبر داشت و هم تحقیق کرد و هر چیزی را نباید به راحتی پذیرفت.

وی گفت: جایگاه ولایت امروز در بین برخی از مردم جامعه شناخته شده نیست و باید به جایگاه ولایت با اعتبار افرادی مثل شهید سلیمانی نگاه کرد و وصیتنامه این شهید بزرگوار گویای کامل این جایگاه خواهد بود.

این هادی سیاسی افزود: یکی از شاخص‌های بصیرت قدم گذاشتن در جای پای ولایت است و نه یک قدم جلوتر و نه یک قدم عقب‌تر که موجب سقوط انسان خواهد شد.

سعیدی با اشاره به حوادث دی‌ماه ۸۸ افزود: یادآوری آن حوادث گویای این مطلب است که هر کس با هر جایگاه و لباسی ممکن است در هر دوره ای طعمه دشمنان ایران و اسلام قرار گیرد.

وی بیان کرد: گرامیداشت دهه بصیرت توهین به هیچ حزب، گروه و یا فردی نخواهد بود و به ما نشان داد تنها عامل نجات توجه به منویات و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

  • منبع خبر : ایرنا