فرمانده ناحیه بسیج میبد گفت: طرح شهید بهنام محمدی در هفت مدرسه شهرستان از چهار سال پیش تاکنون از سوی مجموعه بسیج و با حمایت آموزش و پرورش شکل گرفته و با همکاری گروههای مختلف از نیروهای بسیجی با مورد توجه قرار دادن 2 محور مدرسه و مسجد اجرا می‌شود.

فرمانده ناحیه بسیج میبد گفت: طرح شهید بهنام محمدی در هفت مدرسه شهرستان از چهار سال پیش تاکنون از سوی مجموعه بسیج و با حمایت آموزش و پرورش شکل گرفته و با همکاری گروههای مختلف از نیروهای بسیجی با مورد توجه قرار دادن ۲ محور مدرسه و مسجد اجرا می‌شود.

سرهنگ مصطفی بهشتی عصردر آیین جشن «زین اب» که با حضور دانش آموزان و مسئولان و به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شد، افزود: طرح یاد شده درارتباط با سه تا میم مرتبط به منزل، مدرسه و مسجد فعالیتهایی توسط دانش آموزان زیر نظر سرگروه‌ها در مدرسه‌ها انجام می‌شود و در هر مرحله به مسجد ورود پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: مسجد سنگر نظام و انقلاب است و انشاءالله با همکاری آموزش و پرورش و مجموعه‌‌‌های مختلف دانش آموزن انقلابی و پای کار برای خدمت به نظام جمهوری اسلامی‌ایران مورد تعلیم و تربیت قرار می‌گیرند.

فرمانده ناحیه بسیج میبد همچنین از همکاری حوزه‌‌‌های و پایگاههای مقاومت بسیج قدردانی کرد که به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا در عرصه سلامت و حوزه‌های مختلف فعالیت‌های بسیاری را انجام داده‌اند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خدیجه کبری هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به کاهش موانع کرونایی این مراسم جشن با هدف ایجاد نشاط  برای دانش آموزان شرکت کننده در طرح شهید بهنام محمدی از مدرسه‌‌‌های شهید دهقانی و مجدزاده برگزار شد و همراه با اجرای برنامه‌‌‌های مختلف ویژگی‌های خوبی که یک دختر می‌تواند داشته باشد و احترام به پدر و مادر برای دانش آموزان بیان شد.

پروین امینیان در ادامه با اشاره به برنامه‌‌‌های جشن مائده، نورباران، صفورا، دلارام و برای دومین بار زین اب که برای دانش آموزان برگزار شده، «زین اب»  را همان کلمه زینب و زینت پدر عنوان کرد.

جشن «زین اب» همراه با اجرای نمایش و استندآپ کمدی، آهنگ و شعرخوانی با دعوت از گروه میرمهنا برگزار گردید.

حدود ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان میبد زیرمجموعه پنج حوزه برادران و ۲ حوزه خواهران فعالیت دارد و مرکز این شهرستان ۱۰۶ هزار نفری  در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.