مرکز پژوهش‌‌‌های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد و اندیشکده مطالعات کاربردی ضد بازاریابی با همکاری مراکز علمی‌و دانشگاهی دومین کنفرانس ملی پژوهش‌‌‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری برگزار می‌نماید.

مرکز پژوهش‌‌‌های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد و اندیشکده مطالعات کاربردی ضد بازاریابی با همکاری مراکز علمی‌و دانشگاهی دومین کنفرانس ملی پژوهش‌‌‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری برگزار می‌نماید.

به گزارش پایگاه خبری بام میبد این رویداد علمی‌هشتم بهمن ماه ۱۴۰۰ در استان خوزستان شهر اهواز برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی کنفرانس یاد شده، در این ارتباط در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بام میبد گفت: امروزه در هر کشوری پیشرفت و ترقی به واسطه علم پدید می‌آید یکی از روشهای انتقال و نشر علم در هر حوزه ای، برگزاری کنفرانس و همایش است.

سید محمدرضا حسینی علی آباد افزود: با برگزاری کنفرانس علمی‌می‌توان آخرین نتایج و دستاوردهای علمی‌و پژوهشی نگارنده (گان) را به کمک پایگاه‌‌‌های علمی‌جهت توسعه تحقیقات به اندیشمندان و پژوهشگران در حوزه تخصصی مشترک با نویسنده (گان) به اشتراک گذاشت.

وی یادآور شد: در واقع انتشار نتایج یک پژوهش می‌تواند باعث تکمیل گردیدن سیر تکاملی یک مسئله علمی‌گردد.

دبیر اجرایی دومین کنفرانس ملی پژوهش‌‌‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری از همه اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان، صاحب نظران و دانشجویان علاقه مند به موضوعات مرتبط دعوت کرد تا تا نسبت به ارسال مقالات علمی‌خود را از طریق ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

حسینی تصریح کرد: برگزار کنندگان این کنفرانس امید دارند با فعالیت خود و با دریافت مقالات، دستاوردهای علمی‌محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهند و در پایگاه‌‌‌های ملی معتبر کشور نمایه نمایند.

وی همچنین اظهار کرد: این کنفرانس در سه محور مدیریت (تمامی‌گرایش ها)، اقتصاد (تمامی‌گرایش ها) و حسابداری (تمامی‌گرایش ها) مقاله می‌پذیرد.

کنفرانس ملی پژوهش‌‌‌های نوین در مدیریت

دبیر اجرایی دومین کنفرانس ملی پژوهش‌‌‌های نوین در مدیریت، اقتصاد و حسابداری مزایای ثبت نام وشرکت  در کنفرانس را به شرح ذیل بیان نمود:

۱- بارگذاری مجموعه مقالات پذیرش گردیده در روی وب سایت پس از برگزاری کنفرانس

۲- امکان ثبت نام به صورت حضوری و غیرحضوری

۳- حضور مسئولین کنفرانس در موعد برگزاری

۴- شرکت در کارگاه‌‌‌های آموزشی

۵- صدور گواهینامه پذیرش مقاله به تعداد نویسندگان

۶- داوری و ارائه گواهی پذیرش زودهنگام

۷- امکان چاپ مقالات در نشریات “مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان” و “پژوهش‌‌‌های نوین در مدیریت کارآفرینی و توسعه کسب و کار”، “جهان نوین” و “کنکاش مدیریت و حسابداری” با ۵۰% تخفیف.

۸- چاپ ۱۰ مقاله برتر از دیدگاه داوران ارجمند در نشریات اختصاصی به صورت رایگان

۹- درج مجموعه مقالات در لوح فشرده

۱۰- حضور و سخنرانی اساتید برتر در هنگام برگزاری کنفرانس

۱۱- چهل و دو حامی‌رسانه ای

۱۲- نمایه سازی مجموعه مقالات پذیرش شده در پایگاه سیویلیکا

۱۳- نمایه سازی مجموعه مقالات پذیرش شده در پایگاه confpaper

۱۴- نمایه سازی مجموعه مقالات پذیرش شده در پایگاه TPBin

۱۵- نمایه سازی مجموعه مقالات پذیرش شده در پایگاه استنادی علمی‌ایرانیان

۱۶- برگزاری مناظره علمی

۱۷- حمایت پایگاه خبری تجهیز نیوز از کنفرانس

۱۸- حمایت پایگاه خبری صبح ملت نیوز از کنفرانس

۱۹- حمایت مرکز پژوهش‌‌‌های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد به عنوان اولین مرکز پژوهش‌‌‌های صنعتی در استان خوزستان و برترین مجموعه پژوهشی سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان خوزستان

۲۰- حمایت اندیشکده مطالعات کاربردی ضد بازاریابی

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات: ۱۴۰۰/۱۱/۰۵

اعلام نتایج داوری مقالات: داوری زودهنگام

اخرین مهلت ثبت نام در کنفرانس: ۱۴۰۰/۱۱/۰۷

زمان برگزاری کنفرانس: ۱۴۰۰/۱۱/۰۸

آدرس دبیرخانه: خوزستان – اهواز – بلوار مدرس شرق – شهرک صنعتی شماره۴ – مرکز پژوهش‌‌‌های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد

تلفن:  09361578210

ایمیل: taherzadeh.res@gmail.com