حسین فلاح فرماندار مردمی‌میبد در محضر حضرت آیت‌الله اعرافی و صنعتگران گفت: صنعتگران مرد میدان هستند که در این شرایط سخت به داد مملکت و اقتصاد کشور رسیدند. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه با نگاه کلان و خوب حضرت آیت‌الله اعرافی محورهای توسعه شهرستان در صنعت، آموزش عالی و میراث فرهنگی در […]

حسین فلاح فرماندار مردمی‌میبد در محضر حضرت آیت‌الله اعرافی و صنعتگران گفت: صنعتگران مرد میدان هستند که در این شرایط سخت به داد مملکت و اقتصاد کشور رسیدند.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه با نگاه کلان و خوب حضرت آیت‌الله اعرافی محورهای توسعه شهرستان در صنعت، آموزش عالی و میراث فرهنگی در این سال‌ها به‌خوبی پیش رفته است گفت: صنعت در این سال‌ها بر مبنای شرایط زیست‌محیطی از حرکت نایستاده است و مدیرکل محیط‌زیست استان هم همراه صنعت و صنعتگران بوده است.

فلاح افزود: علیرغم اینکه در این سال‌ها از طرف دولت سرمایه‌گذاری بخش دولتی کمتر موردتوجه بود خوشبختانه نشان دادیم می‌توانیم از استعداد و توانایی شهرستان استفاده کنیم.

وی تصریح کرد؛ اگر یک واحد صنعتی در شهرستان میبد شکل‌گرفته در کنارش،۵۰۰،۶۰۰ سهامدار که از عموم مردم است در آن سهامدار شدند که این نگاه صنعتگران ماست.

فرماندارمیبد با قدردانی از همراهی صنعتگران در شرایط کرونا گفت: صنعتگران ما در ایام سخت کرونا که روزی ۱۲ نفر را به خاطر کمبود امکانات از دست می‌دادیم همراه بودند و با خرید و تأمین و نتیلاتور، دستگاه اکسیژن ساز، کپسول‌های اکسیژن و دیگر امکانات در کنار مردم و مسئولین بودند.

فلاح افزود: در تشکیل شورای تعاون اجتماعی این عزیزان کم نگذاشتند.

وی توجه به تولید و اشتغال و اقتصاد مقاومتی را از سیاست‌های کلان و راهبری کشور و دغدغه‌های مقام معظم رهبری خواند و گفت: از پی گیری مجدانه حضرت آیت‌الله اعرافی و دکتر میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی‌هم در رفع مشکل فولاد تشکر می‌کنم که در کمسیون رفع اختلافات واحدهای صنعتی خلعید شد و در دو سه هفته آینده شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

فرماندارمیبد بابیان اینکه در طول این سال‌ها بسیاری از مشکلات صنعت گران در سطح استان و کشور با نگاه کلان حضرت‌عالی رفع شده است گفت: واحدهای صنعتی دربحث آسیب‌های اجتماعی همه همراهی کردند و هیچ‌گونه کوتاهی نداشتند و این هنر صنعت و صنعتگر میبدی است.

 فرماندارمیبد خطاب به صاحبان صنعت گفت: دوستان عزیز قطار ایستاده را سنگ نمی‌زنند و باهمت و پشتکاری که در وجود شما است مطمئن هستم اگر بودجه‌ها و اعتبارات استانی و کشور ردیف ملی و دولتی هم به ما ندهند، از سرعت خوبی که در کارهای شما است کم نمی‌شود.