سید محمد موسوی از خیران نیک‌اندیش میبدی است که با مشارکت در پروژه‌های عام‌المنفعه نام نیکی از خود به‌جای گذاشته است. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، یکی از این عرصه‌ها که نقش اساسی داشته است احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در کمربند غربی درزیربنای ۴۰۰ مترمربع با ۶۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۴ است. […]

سید محمد موسوی از خیران نیک‌اندیش میبدی است که با مشارکت در پروژه‌های عام‌المنفعه نام نیکی از خود به‌جای گذاشته است.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، یکی از این عرصه‌ها که نقش اساسی داشته است احداث پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در کمربند غربی درزیربنای ۴۰۰ مترمربع با ۶۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۴ است.

پایگاهی که امروز به یک پایگاه فعال جاده‌ای تبدیل‌شده است و در طول سال علاوه بر نجات حادثه دیدگان، خدمات مطلوبی را به هم‌وطنانی که در این جاده تردد دارند ارائه می‌کند.

حسین فلاح فرماندارمیبد به همراه مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان و شهرستان میبد با حضور در منزل سید محمد موسوی از این خیر نیک‌اندیش که حالا به علت کهولت سن و بیماری از نفس افتاده و با اکسیژن نفس می‌کشد دیدار و از وی دلجویی کرد.

فرماندارمیبد بابیان اینکه توسعه و آبادانی شهرستان میبد را مرهون حضور پررنگ خیران در عرصه‌های مختلف هستیم گفت: نبض میبد با خیرین می‌زند و اگر امروز زیرساخت‌های ارزشمندی را در سطح شهرستان میبد شاهد هستیم به برکت روحیه انسان دوستانه خیرین است.