فرماندارمیبد به همراه کارگر رئیس آموزش‌وپرورش میبد با حضور در آموزشگاه استثنایی عقیل میبد مسائل و مشکلات این آموزشگاه را بررسی کرد. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، محسن ملاصادقی مدیر این آموزشگاه، سرویس ایاب‌وذهاب دانش آموزان را یکی از مشکلات و نیازهای دانش آموزان این آموزشگاه عنوان کرد. ملاصادقی بابیان اینکه دانش آموزان این مدرسه […]

فرماندارمیبد به همراه کارگر رئیس آموزش‌وپرورش میبد با حضور در آموزشگاه استثنایی عقیل میبد مسائل و مشکلات این آموزشگاه را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، محسن ملاصادقی مدیر این آموزشگاه، سرویس ایاب‌وذهاب دانش آموزان را یکی از مشکلات و نیازهای دانش آموزان این آموزشگاه عنوان کرد.

ملاصادقی بابیان اینکه دانش آموزان این مدرسه به خاطر شرایط خاص نیاز به سرویس ایاب‌وذهاب دارند گفت: جمعی از دانش آموزان این آموزشگاه از شهرستان اردکان هستند که نیاز مبرم به سرویس دارند.

فرماندارمیبد در این بازدید با قدردانی از تلاش مدیر و معاون این آموزشگاه علاوه بر قول کمک مبلغ ۱۵ میلیون تومان گفت: خرید یک دستگاه مینی‌بوس از محل خیری برای رفع مشکل ایاب‌وذهاب دانش آموزان آموزشگاه استثنایی باید در دستور کار قرار گیرد.

فلاح بر توجه به معیشت و آموزش این دانش آموزان هم تأکید کرد.

۹۶ دانش‌آموز کم‌شنوا، ناشنوا، نابینا و معلولیت‌های جسمی‌و حرکتی و ذهنی در چهار مقطع پیش‌دبستانی، دبستان، متوسطه اول متوسطه دوم در آموزشگاه استثنایی عقیل مشغول تحصیل‌اند.