هم‌زمان با پانزدهم مهر روز روستا و عشایر، محمدجواد احمدی بخشدار بخش مرکزی شهرستان میبد به دیدار خانواده‌های شهدا در روستای رکن‌آباد رفت و از خانواده‌های شهیدان جلال رعیت، محمدرضا ناصحی، محمد و محمدرضا انصاری تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، شهید محمود انصاری در سال ۶۷ در منطقه سلیمانیه عراق و شهیدان رعیت، […]

هم‌زمان با پانزدهم مهر روز روستا و عشایر، محمدجواد احمدی بخشدار بخش مرکزی شهرستان میبد به دیدار خانواده‌های شهدا در روستای رکن‌آباد رفت و از خانواده‌های شهیدان جلال رعیت، محمدرضا ناصحی، محمد و محمدرضا انصاری تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، شهید محمود انصاری در سال ۶۷ در منطقه سلیمانیه عراق و شهیدان رعیت، محمدرضا ناصحی و محمدرضا انصاری هم در سال ۶۱ و در عملیات فتح المبین به درجه والای شهادت نائل شدند.

محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد در این دیدارها گفت: شهدا درزمان خود با لبیک به‌فرمان امام راحل جانشان را فدای نظام و انقلاب و سربلندی کشور کردند.

احمدی افزود: امروز شما خانواده‌های معظم شهدا که پاره تن خود را به جبهه‌های حق علیه باطل فرستادید تا حماسه‌آفرینی کنند و پیروز میدان شوند؛ گوهرهای درخشان فرهنگ ایثار و شهادت هستید که باید ما خادمین شما قدر وجود شمارا بدانیم.