حسین فلاح فرماندارمیبد در بازدید از مدرسه معارف شهرستان و خدا قوت به حجت‌الاسلام عباسعلی قدرتی مدیر این مدرسه در تغییر و تحول در حوزه عمرانی گفت: برای ادامه احداث ساختمان جدید مدرسه معارف نیازمند حضور خیران هستیم. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه مدرسه معارف شهرستان میبد از آغاز فعالیت، مهد افراد […]

حسین فلاح فرماندارمیبد در بازدید از مدرسه معارف شهرستان و خدا قوت به حجت‌الاسلام عباسعلی قدرتی مدیر این مدرسه در تغییر و تحول در حوزه عمرانی گفت: برای ادامه احداث ساختمان جدید مدرسه معارف نیازمند حضور خیران هستیم.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه مدرسه معارف شهرستان میبد از آغاز فعالیت، مهد افراد بااستعداد و اثرگذار در عرصه‌های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی بوده است افزود: امروز هم دانش آموزان متعهد و مومن در این مدرسه مشغول تحصیل‌اند که در آینده جامعه مفید خواهند بود.

حجت اسلام قدرتی مدیر مدرسه معارف هم با تشکر از حضور فرماندار گفت: ساختمان جدید ۶ کلاسه مدرسه معارف با ۸۰۰ مترمربع زیربنا از اسفندماه شروع‌شده است و تاکنون یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از سوی خیر هزینه شده است.

قدرتی بابیان اینکه این ساختمان از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است افزود: برای اتمام این پروژه به‌شدت به کمک خیران نیازمندیم.

فرماندارمیبد در این بازدید قول مساعد داد تا با رایزنی با چند خیر پا به کار، این پروژه ادامه و به سرانجام برسد.

در حال حاضر ۱۷۵ دانش در مدرسه معارف شهرستان میبد و در ساختمان قدیم که ۱۵۰ میلیون تومان برای تعمیر آن از سوی اولیا و خیران هزینه شده است مشغول تحصیل‌اند.

کمبود یک نیروی آموزشی از دیگر مشکلات مدرسه معارف میبد بود که قدرتی به آن اشاره کرد.