نناحیه مقاومت بسیج میبد به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با صدور بیانیه ای مقام شهدای دوران دفاع مقدس و در امتداد آن شهدای مدافع حرم را گرامی‌داشت.

ناحیه مقاومت بسیج میبد به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با صدور بیانیه ای مقام شهدای دوران دفاع مقدس و در امتداد آن شهدای مدافع حرم را گرامی‌داشت.

 متن بیانیه بدین شرح است:

سی و یکم شهریور پنجاه و نه در تاریخ ایران اسلامی‌اقیانوس عظیم و ژرفی است که موج‌های بیکران آن تلالو روشنی دشت‌های سوزان جنوب و قله‌های مرتفع غرب این میهن اسلامی‌ است، حماسه‌ای که به استحکام و رشد انقلاب اسلامی‌انجامید و آثار روشن آن تا سال‌ها روشنگر مسیر ملت بزرگوار این سرزمین خواهد بود، همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند؛ گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست-ان شاءالله- جلوه نام و یاد شهیدان عزیز هشت سال دفاع مقدس را کم فروغ سازد.

بدون شک شهدای دوران دفاع مقدس و در امتداد آن شهدای مدافع حرم بزرگ‌ترین، موثرترین و شاخص‌ ترین مولفه قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران‌ هستند.

 سرافرازی و عزت ایران اسلامی‌در این مقطع حساس، دستاورد و محصول خون‌های پاک و مطهری است که در جای جای جبهه‌‌‌های غرب و جنوب کشور و در عمق راهبردی نظام در آن‌سوی مرزها بر زمین ریخته اما روی زمین نمانده است.

این خون‌‌‌های پاک به برکت اخلاص نهفته در آن به‌خوبی به ثمر رسیده و چون چتری حافظ امنیت و آسایش کشور در جهنم سوزان فتنه‌‌‌انگیزی‌‌‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در سطح منطقه و فرامنطقه شده است.

بنابراین بزرگداشت یاد و نام همیشگی آن‌ها امری نه صرفاً قدسی که از باب تحکیم پایه‌‌های اعتقادی، فرهنگی، اجتماعی و… امری لازم و ضروری است. 

    روابط عمومی‌ناحیه مقاومت بسیج میبد