بخشدار مرکزی میبد به همراه حجت‌الاسلام فاضلی رئیس دفتر امام‌جمعه از روستای مزرعه کلانتر بازدید و از دهیاری و شورای روستا در توسعه و آبادانی روستا تقدیر و تشکر نمودند. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، احمدی در این بازدید بر تسریع آسفالت ورودی جاده روستای مزرعه کلانتر که تعریض آن توسط اداره راهداری و حمل‌ونقل […]

بخشدار مرکزی میبد به همراه حجت‌الاسلام فاضلی رئیس دفتر امام‌جمعه از روستای مزرعه کلانتر بازدید و از دهیاری و شورای روستا در توسعه و آبادانی روستا تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، احمدی در این بازدید بر تسریع آسفالت ورودی جاده روستای مزرعه کلانتر که تعریض آن توسط اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای صورت گرفته است تأکید نمود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اداره راه و شهرسازی در آسفالت ۱.۵ کیلومتر از جاده فرعی مزرعه کلانتر به کمربندی شرقی گفت: ۱.۵ کیلومتر دیگر آن جاده که توسط بخش خصوصی زیرسازی و آماده‌شده است؛ اداره راه و شهرسازی نسبت به آسفالت آن اقدام نماید.

در این بازدید بخشدار مرکزی میبد و دهیاری مزرعه کلانتر از مساعدت‌های آیت الله اعرافی امام‌جمعه، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌و فرماندارمیبد به جهت مساعدت و خدمات بیشتر به روستاها جهت توسعه و آبادانی مناطق روستایی تقدیر و تشکر نمودند.