فرماندارمیبد از یک جوان دهه هفتادی موفق کارآفرین که شاخص‌های آلایندگی هوا را در واحد صنعتی دایر شده توسط وی رعایت شده و برای تعدادی از هم سن سالان خودش نیز ایجاد اشتغال کرده‌است ، تقدیر کرد.

فرماندارمیبد از یک جوان دهه هفتادی موفق کارآفرین که شاخص‌های  آلایندگی هوا را در واحد صنعتی  دایر شده توسط وی رعایت شده و برای تعدادی از هم سن سالان خودش نیز ایجاد اشتغال کرده‌است ، تقدیر کرد.

حسین فلاح با حضور در شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد و واحد تولیدی یاد شده روحیه باانگیزه این جوان میبدی را تحسین کرد و گفت: فرمانداری شهرستان از ایده‌های خلاقانه در ایجاد زمینه‌های اقتصادی و اشتغال آن‌هم در صنایع پاک حمایت می‌کند.

علیرضا صفدری زاده جوان دهه هفتادی است که تاکنون زمینه اشتغال بیش از یک‌صد نفر را در این واحد صنعتی فراهم کرده‌است.

صفدری زاده گفت: درصدد است در ۲ طرح اقتصادی و اشتغال‌زا صنعت پاک ازجمله در تولید برق و اودکلن و لوازم بهداشتی سرمایه‌گذاری کند.

وی همچنین افزود: یکی دیگر از اهدافش در تولید ورود به فنّاوری جدید صنعت کاشی و سرامیک است که به‌زودی آن را برای نخستین بار وارد استان و میبد می‌کند.

شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد ۳ شهرک صنعتی و صنفی شامل شهرک صنعتی جهان‌آباد، تلاشگران و شمس‌آباد دارد و شهرک صنعتی چهارم این شهرستان نیز با رویکرد صنایع پاک در حال راه‌اندازی است.

بیش از ۳۵۰ کارخانه و کارگاه صنعتی زمینه اشتغال حدود ۱۷ هزار را نفر را در شهرستان میبد فراهم کرده است.

روابط عمومی‌فرمانداری میبد