حسین فلاح فرماندارمیبد در نشست با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد گفت: خوشبختانه بیشترین درخواست‌های استانی و کشوری دریافت تسهیلات از شهرستان میبد صورت می‌گیرد. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، فلاح افزود: امروز هم درخواست جوان باانگیزه میبدی که دربحث مزرعه کشاورزی و پرورش بلدرچین فعالیت دارد را مطرح کردیم. وی بابیان اینکه شهبازی […]

حسین فلاح فرماندارمیبد در نشست با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد گفت: خوشبختانه بیشترین درخواست‌های استانی و کشوری دریافت تسهیلات از شهرستان میبد صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، فلاح افزود: امروز هم درخواست جوان باانگیزه میبدی که دربحث مزرعه کشاورزی و پرورش بلدرچین فعالیت دارد را مطرح کردیم.

وی بابیان اینکه شهبازی مدیر کارآفرینی امید استان قول داد برای راه افتادن فعالیت‌های این جوان میبدی مساعدت لازم را انجام دهد افزود: حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های اشتغال‌زا در اولویت است.

فرماندارمیبد با قدردانی از عنایت و تلاش‌های مدیر صندوق کارآفرینی در حمایت از این طرح‌ها گفت: صندوق کارآفرینی امید استان به نتیجه رساندن پروژه‌هایی که جنبه اشتغال‌زایی به‌ویژه در روستاها دارند را باید بیش از گذشته موردتوجه قرار دهد.