فرماندار میبد از افتتاح ۶۷ پروژه خیری، دولتی و خصوصی در بخش‌های آموزشی،کشاورزی و دامی‌،عمران شهری و روستایی و ورزشی در میبد خبر داد.

فرماندار میبد از افتتاح ۶۷ پروژه خیری، دولتی و خصوصی در بخش‌های آموزشی،کشاورزی و دامی‌،عمران شهری و روستایی و ورزشی در میبد خبر داد.

حسین فلاح با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت:  53 پروژه از این پروژه‌ها خیری و دولتی است که با اعتباری بالغ بر ۱۰۹ میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون تومان است که درهفته دولت و تا پایان شهریورماه به بهره برداری می‌رسند.

وی افزود: احداث بند خاکی درین، اجرای سیستم‌‌‌های آبیاری نوین دربخش مرکزی و ندوشن، احیاء و مرمت قنات بنستان، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت ندوشن و افتتاح چندین آموزشگاه بخشی از این پروژهاست.

فرماندار میبد ادامه داد: تنها دربخش ورزش بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان پروژه بهره‌برداری می‌شود که از جمله آنها زمین‌‌‌های چمن  مصنوعی، ورزشگاه شهداء،رکن آباد، سالن ورزشی مدرسه مصطفوی، سالن ورزشی مصلی آیت الله اعرافی و سایت تیراندازی است.

وی تصریح کرد: در بخش خصوصی هم ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد که راه اندازی واحد پرورش شترمرغ، پرورش اسب، گلخانه سبزی و صیفی، خوراک دام، پرورش دام سبک، شرکت تولیدی نایلون، شن و ماسه، الکتروپمپ‌‌‌های کشاورزی، و واحد فراوری محصولات کشاورزی بخشی از این پروژه‌ها است.

فلاح همچنین یادآور شد: با اهتمام بخش خصوصی و با کمک بانک‌ها سرمایه گذاری و زمینه اشتغال ۱۱۰ نفر هم فراهم شده‌است که امیدواریم  به کام مردم شهرستان میبد شیرین و مبارک باشد.