فرماندارمیبد در دیدار با عزالدینی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان موضوع واگذاری زمین و استقرار واحدهای صنعتی در ناحیه صنعتی ندوشن را پی گیر کرد. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، حسین فلاح گفت: استقرار واحدهای صنعتی در ناحیه صنعتی ندوشن در آینده نزدیک فراهم است و قرار شد به کمک آبفای استان بحث آب این […]

فرماندارمیبد در دیدار با عزالدینی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان موضوع واگذاری زمین و استقرار واحدهای صنعتی در ناحیه صنعتی ندوشن را پی گیر کرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، حسین فلاح گفت: استقرار واحدهای صنعتی در ناحیه صنعتی ندوشن در آینده نزدیک فراهم است و قرار شد به کمک آبفای استان بحث آب این ناحیه صنعتی حل شود.

فلاح بابیان اینکه بخشدار ندوشن باید ظرف مدت دو هفته سازوکار استقرار واحدهایی که آلاینده نیستند و در گرید یک و دو سه قرار دارند را مشخص کند افزود: با هماهنگی که بین شورای شهر و امام‌جمعه، بخشدار و شهردار خواهد شد، نوع استقرار واحدها مشخص می‌شود.

فرماندارمیبد تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان آمادگی دارد به‌محض این‌که هماهنگی در بخش ندوشن صورت گرفت واگذاری زمین‌ها انجام شود.