کلیه مراکز واکسیناسیون میبد در روز تاسوعا، عاشورا و جمعه (٢٧، ٢٨، ٢٩ مردادماه) تعطیل و تنها مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا دایر شده در مصلی آیت الله اعرافی شیفت صبح از ساعت ٨ الی ١٣  فعال است.

کلیه مراکز واکسیناسیون میبد در روز تاسوعا، عاشورا و جمعه (٢٧، ٢٨، ٢٩ مردادماه) تعطیل و تنها مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا دایر شده در مصلی آیت الله اعرافی شیفت صبح از ساعت ٨ الی ١٣  فعال است.

به گزارش پایگاه خبری بام میبد  و به نقل از روابط عمومی‌شبکه  بهداشت و درمان شهرستان در این مرکز تزریق واکسن فقط برای گروه‌های هدف سنی (۴۵ سال به بالا) ساکن میبد انجام می‌شود.

همچنین واکسن پاستور نوبت دوم تنها در مرکز تجمیعی مصلی آیت الله اعرافی تزریق می‌شود.

گفتنی است ساعت کاری مرکز کووید(برای انجام تست PCR ) شهرستان در روزهای تاسوعا و عاشورا و جمعه (٢٧، ٢٨، ٢٩ مرداد) در شیفت کاری صبح می‌باشد.

همچنین به گزارش روابط  بهداشت و درمان میبد *جوابیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد در رابطه با نارضایتی از مرکز تجمیعی مصلی آیت الله اعرافی* به این شرح است:

جلسه هماهنگی، جهت تسریع در خدمت رسانی شایسته به همشهریان و جلوگیری از ازدحام جمعیت و رعایت پروتکل‌‌‌های بهداشتی امروز ٢۵ مرداد در محل فرماندری میبد باحضور معاون سیاسی فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، معاون فنی شبکه بهداشت و درمان، نماینده آموزش و پرورش، نماینده دانشگاه میبد برگزار گردید.

با موافقت مسئوولان مصلی آیت الله اعرافی مقرر گردید محل برگزاری نمازجمعه به طور کامل در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گیرد که با تجهیز ١۵٠عدد صندلی از طرف آموزش و پرورش، ٣دستگاه رایانه از دانشکده فنی برادران و با همکاری کارمندان شبکه بهداشت و درمان، بسیج جامعه پزشکی، خادمیاران رضوی، بسیج ناحیه مقاومت و هلال احمر آماده خدمت رسانی باشد.

ضمناً کلیه مراکز بهداشتی درمانی در روزهای تعطیل در شیفت صبح و مرکز تجمیعی مصلی آیت الله اعرافی در شیفت صبح و عصر آماده انجام واکسیناسیون به شهروندان گرامی‌میباشند.

از همشهریان عزیز استدعا داریم با صبوری و رعایت نظم و نوبت به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.

شبکه بهداشت و درمان میبد بابت قصور‌‌‌های چند روز گذشته از همشهریان عزیز نهایت عذر خواهی را دارد.

لازم به ذکر است با توجه با اعلام این روابط عمومی‌مرکز تجمیعی واکسیناسیون مصلای آیت الله اعرافی در روزهای روز تاسوعا، عاشورا و جمعه (٢٧، ٢٨، ٢٩ مردادماه) صبحها از ساعت ٨ الی ٣  دایر است.