مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده پرستاری میبد برگزار و طی آن از زحمات دکتر سید شهاب الدین عزیزالدینی قدردانی و دکتر نیر سلمانی به عنوان رییس جدید این دانشکده معرفی شد.

این مراسم با حضور دکتر امیر هوشنگ مهرپرور معاونت محترم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و هیات همراه، حسین فلاح فرماندار میبد، حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمد فاضلی نماینده دفتر امام جمعه، دکتر مهدی حفیظی  رییس شبکه بهداشت و درمان و محمد صادق کریمی‌مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع)برگزار گردید.

طی اجرای این آیین از زحمات دکتر عزیزالدینی در طی ۴ سال خدمت وی اعم از بازسازی و تکمیل زیرساخت‌‌‌های فیزیکی مجموعه، افزایش ظرفیت‌‌‌های پذیرش دانشجو و دیگر فعالیتهای انجام شده  قدردانی شد.

همچنین معاونت محترم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی از تلاش‌‌‌های دکتر نیر سلمانی که پیش از این به عنوان عضو هیئت علمی‌و معاونت آموزشی دانشکده مشغول به فعالیت بوده  و با حفظ سمت به عنوان ریاست جدید دانشکده پرستاری میبد منصوب شده، تقدیر کرد.

دکتر مهرپرور همچنین با اظهار امیدواری به تلاش مستمر و همکاری سایر همکاران خواستار به کار گیری تمامی  امکانات و ظرفیت‌‌‌های علمی‌دانشکده درجهت پیشرفت و اعتلای بیش از پیش مجموعه شد.

در پایان مراسم یاد شده با اهدای لوح تقدیر از طرف ریاست محترم دانشگاه و  اهدا لوح از طرف فرماندارمیبد از دکتر سید شهاب الدین عزیز الدینی تقدیر به عمل آمد.