اخبار روزاجتماعیتصاویرمیبد

بیش از 48 هزار پرس غذا در میبد توزیع شد

بیش از ۴۸ هزار پرس غذا به مناسبت عید غدیر با همکاری خادمیاران و هیات امنای مساحد و هیاتهای مذهبی و سپاه و بسبج و نیروهای مردمی در محلات در میبد توزیع شد.

بیش از ۴۸ هزار پرس غذا به مناسبت عید غدیر با همکاری خادمیاران و هیات امنای مساحد و هیاتهای مذهبی و سپاه و بسبج و نیروهای مردمی‌در محلات در میبد توزیع شد.

به نقل از  روابط عمومی‌خادمیاران میبد مدیر کانون‌های خدمت رضوی این شهرستان با اشاره به همکاری خادمیان رضوی در تهیه و توزیع غذاهای روز عید غدیر گفت: با اجرای طرح بزرگ اطعام خادمیان رضوی ۲۴هزار پرس غذا در شهیدیه، 12 هزار پرس درفیروزآباد  و پنج هزار و 500  پرس غذا در ده آباد و در مجموع  در این سه محله 41 هزار و 500  پرس غذا توزیع کردند.

فتحعلی زارع افزود: 2 هزار پرس نیز در محله علی آباد، ۷۰۰ پرس محله میبد بالا، یک هزار پرس  روستای رکن آباد  و 2 هزار و 500  پرس هم مجمع عاشقان بفیع شهرستان و تعدادی هم متفرقه مانند ۱۵۰‌پرس توسط یک نفر خادمیار  درمحله فیروزآباد  توزیع شده‌است.

وی تصریح کرد:البته آمارهای اعلام شده مربوط به تهیه وتوذیع غذا به همت کانون‌‌‌های خدمت رضوی شهرستان میبد و یا با همکاری خادمیاران رضوی است  و مواردی هم  پخت و توزیع ناهار در روز عید انجام شده که خادمیاران رضوی در آن نقشی نداشته‌اند.

میبد بیش از 17 محله و آبادی دارد و در هر کدام از محله‌ها، مردم در برگزاری مراسم‌های مذهبی و ملی به مناسبتهای گوناگون  مشارکت و همکاری دارند.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا