جلال پیروزی‌فرد عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جلسه اخیر، نرخنامه جدید یکی از انواع نان‌ها مشخص شد و نرخنامه‌های جدید سایر انواع نان در روزهای آینده مشخص می‌شود. وی با اشاره به اینکه همه باید دقیق تابع مقررات باشند ادامه داد:  از تمامی‌واحدهای نانوایی استان تقاضا می‌شود با همان […]

جلال پیروزی‌فرد عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جلسه اخیر، نرخنامه جدید یکی از انواع نان‌ها مشخص شد و نرخنامه‌های جدید سایر انواع نان در روزهای آینده مشخص می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه باید دقیق تابع مقررات باشند ادامه داد:  از تمامی‌واحدهای نانوایی استان تقاضا می‌شود با همان نرخ قبلی نان را به فروش برسانند تا نرخنامه‌های جدید طبق مقررات ابلاغ شود.

این مسوول از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه پخت نان بی‌کیفیت و افزایش خودسرانه مراتب را در اسرع وقت برای بررسی و اقدام لازم با شماره ۳۶۲۲۷۱۱۶ در میان بگذارند.

پیروزی‌فرد با بیان اینکه قشر نانوا همواره در خدمت مردم هستند از تلاش و همراهی و همکاری آنها قدردانی کرد و گفت: همکاری مردم و مسوولان و صنوف مختلف برای تحقق قانون ضروری است.

هم‌اکنون حدود ۲ هزار نانوایی در استان فعال هستند که از این تعداد ۸۰۰ واحد در شهرستان یزد قرار دارد.