اخبار روزسیاسی

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دشمنان نظام را ناامید می‌کند

سید جلیل میرمحمدی در گفت و گو با ایرنا افزود: به طور مکرر در قرآن توصیه به ایمان و عمل صالح شده و همچنین دراین کتاب آسمانی هر عملی را که موجب خشم دشمنان شود نیز عمل صالح خوانده شده و مردم ما هم عمل کننده به توصیه‌های قرآن هستند.

وی با توجه به بازدیدهای خودش از ستادهای انتخاباتی شوراهای اسلامی‌مستقر در سطح شهر حضور جوانان را پر رنگ و ستادهای انتخاباتی را پر از شور انتخاباتی مردم و نشان دهنده حضور حداکثری آنها توصیف کرد.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی‌با اظهار امیدواری به حضور حداکثری مردم در روز 28 خرداد، همچنان که در زمان تبلیغات انتخابات شاهد بودیم، وظایف شورای شهر را بر اساس قانون شامل همه موضوعات فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، بهداشتی و اقتصادی عنوان کرد.

وی در ادامه اظهار امیدواری به ورود افراد دارای تخصص‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به شورای شهر و برنامه‌ریزی پیگیری مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف و همکاری که اعضای شورا با شهردار شهر باید داشته‌باشند،  کرد.

میرمحمدی در ادامه قول خود به همه ستادهای انتخاباتی برای استفاده از همه ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی‌برای نتیجه بخش بودن تلاش‌ها و فعالیت‌های اعضای شورای شهر با تشکیل شدن شوراها داد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی‌شهر و روستاها روز جمعه ۲۸ خردادماه جاری برگزار می‌شود.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا