جمعی از پیشکسوتان در سالروز تاسیس موسسه فرزانگان میبد به یک سفر تفریحی رفتند و روز خوشی را با بازدید از جاذبه های طبیعی و دورهمی و برگزاری نشست هم اندیشی در کنار هم سپری کردند.

به  نقل از روابط عمومی‌بهزیستی میبد در سالروز تاسیس موسسه یاد شده جمعی از پیشکسوتان اعم از بازنشستگان کشوری و آزاد با هماهنگی‌هایی که از قبل انجام شده بود از محل دفتر موسسه فرزانگان اندیشه میبد واقع در میدان مادر، با یک دستگاه اتوبوس عازم یک سفر تفریحی و سیاحتی شهرستانی شدند.

این سفر تفریحی با رعایت اصول بهداشتی با حضورحدود ۲۵ نفر  از آقایان انجام گرفت.

به گفته یکی از اعضای هیات مدیره بازنشستگان یک سفری همراه با صمیمیت را در کنار هم تجربه کردند، آنها از سوار شدن به اتوبوس راهی مسجد صاحب الزمان( عج) علویه شده و چای و صبحانه در کنار هم خوردند و سپس سوار بر اوبوس شده و راهی  آبشار شدند.

محمد صفایی افزود: مسافتی را نیز پیاده طی کردیم و علی‌رغم آن این سفر در عین خستگی زیبایی‌های خاص خود را هم داشت و به خصوص برای کسانی بار اول بود به چنین اردویی آمده بودند و چشم اندازهای زیبا و جالب طبیعت برای آنها خودنمایی می‌کرد.

وی ادامه داد:  پس از بازدید از این جلوه‌های طبیعت عازم ندوشن شدیم و پس از استقرار در مدرسه دوستان میوه و چای را نوش جان کرده و سپس هنگام نماز بعضی به نماز جمعه و عده ای در نماز خانه مدرسه اقامه نماز نمودند.

صفایی گفت: بعد از ناهارنیز طی نشستی  پیرامون چگونگی پیشبرد اهداف موسسه بحث و تبادل برگزار شد و در برگزاری چنین برنامه مفرح و شادی بخش تاکید شد.

مرکز شهرستان ۱۰۶ هزار نفری در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.