فرماندار میبد سفر شنبه خود به تهران و قم و دیدار با دانش جعفری رئیس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیگر کارشناسان مرتبط که برای بیان دوباره ظرفیتهای میبد و پیگیری منطقه ویژه اقتصادی میبد انجام شده را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، حسین فلاح با اشاره به اینکه دانش جعفری رئیس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام بر مبنای گزارش‌های ارائه‌شده، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان میبد را خیلی بالا ارزیابی کرد، افزود: به سرانجام رسیدن منطقه ویژه اقتصادی شهرستان میبد با محوریت حضرت آیت‌الله اعرافی، فرماندار و مرهون تلاش‌های دکتر دهقانی مدیرکل امور مجلس وزارت امور خارجه و مشاور عالی دفتر مناطق آزاد کشور و نماینده سابق مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی‌و دکتر میرمحمدی نماینده فعلی مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی‌است.

وی همراهی دکتر طالبی استاندار و دکتر عظیمی‌معاون اقتصادی استانداری را یادآور شد که امروز به ثمر نشست.

فلاح همچنین از زحمات مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جلال یحیی زاده نماینده فقید مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رجایی فرماندار سابق و همه‌کسانی هم که در پروسه منطقه ویژه اقتصادی میبد پیگیری و زحمت‌کشیده بودند؛ تشکر کرد.

حسین فلاح با قدردانی از همه این عزیزان و همچنین قدردانی از نقش دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دراین‌باره گفت: امید است مصوبه منطقه ویژه اقتصاد میبد به‌زودی ابلاغ شود.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: منطقه ویژه اقتصادی میبد با ۲ هزار هکتار وسعت در جنوب شرق شهرستان میبد واقع‌شده است که با آغاز اجرای این پروژه بزرگ اقتصادی، تحول عظیمی‌را در توسعه شهرستان میبد در اشتغال و اقتصاد و صادرات کالا در آینده شاهد خواهیم بود.