تعریض پل ورودی روستای مهرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان میبد از مطالبات چندین ساله مردم روستاهای مهرآباد و رکن‌آباد بود که با حمایت‌های آیت‌الله اعرافی، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی‌و فرماندار دردستورکار و اولویت شهرستان قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد گفت: با مساعدت‌های […]

تعریض پل ورودی روستای مهرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان میبد از مطالبات چندین ساله مردم روستاهای مهرآباد و رکن‌آباد بود که با حمایت‌های آیت‌الله اعرافی، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی‌و فرماندار دردستورکار و اولویت شهرستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد گفت: با مساعدت‌های مالی بنیاد مسکن استان و شهرستان و همکاری دهیاری روستای مهرآباد کار تعریض و بهسازی این پل و نصب دالان‌های آن برای دفع آب‌های سطحی آغاز شد.

احمدی افزود: در فاز دوم به طول ۶ هزار متر زیرسازی انجام و روشنایی میانی بلوار و جدول‌گذاری دردستورکار قرار گرفت.

وی گفت: امروز هم کار آسفالت این مسیر که کار تردد روستاهای مهرآباد و رکن‌آباد را تسهیل می‌کند آغازشده است.

بخشدار مرکزی میبد بابیان اینکه برای اجرای این پروژه یک میلیارد تومان از محل اعتبارات بنیاد مسکن و دهیاری روستای مهرآباد هزینه شده است افزود: این پروژه تا پایان این هفته به‌طور کامل آسفالت و به بهره‌برداری خواهد رسید تا مردم این دو روستای بخش مرکزی بتوانند از این پروژه استفاده کنند.