دبیر شهر جهانی زیلو از تحقق بیش از ۱۹۰درصد بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت: تحقق این میزان د بودجه نشان از تلاش و همت خوب پرسنل شهرداری دارد و اجرای پروژه‌‌‌های شاخص مصداق بارز شعار خواستن، توانستن است.

علیرضا نقوی در نخستین جلسه کمیته عمران شهرداری میبد در سال۱۴۰۰ افزود: ضرباهنگ حرکت پروژه‌‌‌های عمرانی، خدماتی شهرداری در سال ۱۴۰۰ بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

شهردار میبد ادامه داد: حرکت آغاز شده از بهمن ۱۳۹۷، با هدف توزیع  عادلانه، متناسب و همراه با دقت و کیفیت همچنان ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص تقسیم بندی شهر و رضایت نسبی شهروندان نیز گفت: با توجه به تقسیم بندی شهر به مناطق توافقی ۷گانه، توانستیم رضایت نسبی شهروندان کسب کنیم و همین حرکت با رفع نواقص آن ادامه خواهد داشت و الگوی مناسبی برای آتیه شهر خواهد بود.

این مسوول خاطرنشان کرد: بیشترین مطالبه شهروندان و نمایندگان آنان در مجموعه شورای اسلامی‌شهر میبد، آسفالت و بهسازی معابر است که در مجموعه پروژه‌‌‌های میبد۱۴۰۰ خواهد بود.

گفتنی است آزادسازی و ساماندهی خیابان شهید موذن(بارجین)، خیابان امام رضا(ع) واقع در شهیدیه، احداث کارخانه آسفالت، ادامه‌ی پروژه  بزرگ ارگ شهرداری، پیگیری احداث پایانه مسافربری، مجموعه‌ی بازار روز میوه و تره بار، باغ سلامت بانو، باغ بانوان، اجرای پروژه آسفالت محلات، پروژه‌های بازآفرینی، ساماندهی پارک‌های محلات، احداث خیابان آیت الله نائینی، تکمیل و رفع خطر برخی از معابر شهری گوشه‌ای از مصوبات این جلسه بود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری میبد