اخبار روزاخبار استان یزد

موفقیت یا ناکامی‌مدیران وابسته به منابع انسانی است

اکرم فداکار طی صدور پیامی‌با گرامیداشت «روز ملی منابع انسانی»، افزود: این روز به عنوان روزی خاص در تقویم رسمی‌کشور می‌تواند تلنگری بیدارکننده نامگذاری برای مدیران باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد در ادامه پیامش آورده است: ما مدیران اگر نتوانیم با هم جهت سازی اهداف فردی و سازمانی، دانش، مهارت و انگیزه منابع انسانی را در مسیر تحقق اهداف سازمان به هم افزایی و بهره وری برسانیم، در پیشگاه ملت، سرمایه گذاران، مالکان و دیگر ذینفعان سازمانهایمان مسئول و پاسخگو خواهیم بود.

آن روی سکۀ این نامگذاری، حاوی پیامی‌روشن به نیروهای شاغل در سازمانهای خصوصی و دولتی کشور است؛ پیامی‌سرشار از امید به آینده و بیدارکننده حس مسئولیت پذیری و اعتماد به نفس. هرکدام از ما به عنوان بخشی از بدنه انسانی سازمان خود، همچون سلولهایی در هماهنگی با تمامیت بدن¬واره سازمانی فعالیت می‌کنیم و مسئولیتی اساسی در حیات و رشد این سازمانهای زنده بر عهده داریم. بدین ترتیب، با وجود تنگناهای اقتصادی و شرایط ناپایدار انگیزشی نباید در ایفای این نقش حیاتی خود کوتاهی کنیم.

به سهم خویش روز ملی منابع انسانی را به جامعه کارکنان و مدیران استان تبریک می‌گویم و امیدوارم با هم افزایی و تشریک مساعی بتوانیم خدمت شایسته ای انجام دهیم.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا