اخبار روز

برگزیدگان طرح ملی شکوه مادری در میبد تجلیل شدند

کارشناس حوزه خانواده در مراسم یاد شده با همکاری حوزه مقاومت بسیج خدیجه‌الکبری  میبد با اشاره به اینکه خدا ما را به قدم برداشتن در راه راست دعوت کرده، گفت: خداوند در سوره مبارکه انعام از آیه 151 تا آیه 153 نقشه پیمودن راه راست را از طریق انجام  10 عمل نشان داده‌است. 

احمد آبایی در ادامه اعتقاد به وحدانیت خدا، نیکی کردن از جمله به پدر و مادر و اعتقاد به اینکه روزی دست خداست را یادآور شد و تصریح کرد: جاری شدن خیر و برکت در زندگی بستگی به دید ما به زندگی و تلاش و کوشش و قدم برداشتن در راه درست و توکل داشتن به خدا دارد.

همه ما در مقابل «مام میهن» وظیفه ایفای سهم خود داریم

مسوول شرکت میبد سرامیک به عنوان حمایت کننده طرح شکوه مادری نیز در این مراسم با تجلیل از مقام مادران گفت: ما به جز مادر خود مادر دیگری به نام «مام میهن» داریم و همانطور وجود فرزند نشات گرفته از وجود مادر است، همه هویت و فرهنگ و ذره ذره وجود ما پرتو گرفته از مام میهن است و متاسفانه آن طور که شایسته است نتوانستیم قدردان وی بوده و انجام وظیفه کنیم.

محمد رضا رادی افزود: همه ما وظیفه داریم سهم خود را به مادر وطن بپردازیم و یکی از این وظایف توجه داشتن به افزایش جمعیت و حفظ بقای میهن است.

وی تصریح کرد: دشمن درصدد حاکم کردن فرهنگ ضد فرزندآوری در کشور ما است و همه ما وظیفه داریم احساس خطر کرده و با در نظر گرفتن ارزش والای مقام مادر در وضعیتی که رو به نقصان و کهنسالی جمعیت هستیم، سهم و وظیفه خود را ایفا کنیم.

حس ارزشمند مادر بودن

عضو شورای شهر میبد هم با تقدیر از همه مادرانی که در مراسم حضور داشتند، مقام مادران بهترین استادان زندگی را ستود و اظهار امیدواری کرد که همه بانوان حس ارزشمند و خوشایند و خوب  مادر بودن را بچشند.

مراسم شکوه مادری در میبد همراه با اجرای برنامه‌های مولودی با مولودی خوانی ” راضیه ذوالفقاری”، نمایش و  اهدای جوایز و تجلیل از مادران زیر 40 سال دارای سه تا پنج فرزند برگزار شد.

۵۱ هزار نفر از جمعیت ۱۰۶ هزار نفر میبد زن هستند و مرکز شهرستان در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد قرار دارد.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا