اخبار روزاجتماعیاخبار ایران و جهان

میوه در حال حذف شدن از سبد غذایی طبقات محروم است

نماینده مردم تفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی ها، جان مردم را به لب رسانده گفت: میوه در حال حذف شدن از سبد غذایی طبقات محروم جامعه است.

 سید جلیل میرمحمدی میبدی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی‌طی تذکری شفاهی گفت: از عنایات مقام معظم رهبری نسبت به حمایت از قانون رفع تحریم‌ها تشکر می‌کنم که بار دیگر سربازان خود را مورد لطف قرار داده اند و امیدورایم دولت در کنار مجلس گام بردارد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌در تذکری خطاب به وزرای کشور و بهداشت گفت: به عنوان پزشک درخصوص شیوع کرونای انگلیسی در استان یزد به ویژه شهرستان‌‌‌های تفت و میبد احساس نگرانی می‌کنم، تعداد قابل توجهی کارگر از استان‌‌‌های مرزی جنوب به این منطقه می‌آیند. ضرورت دارد تدابیر ویژه ای در نظر گرفته شود.

وی خطاب به رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد: تعداد قابل توجهی پروژه‌‌‌های نیمه تمام در حوزه تربیت بدنی، راه، آب و سلامت وجود دارد که پیشرفت بیش از 90 درصد دارند، امیدواریم در این دولت افتتاح شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در پایان با تاکید بر اینکه از بنیاد مسکن درخواست می‌کنم برای مسکن جوانان که در روستاها حضور دارند، تلاش کند، خاطرنشان کرد: گرانی‌ها بیداد می‌کند و جان مردم را به لب رسانده، میوه در حال حذف شدن از سبد غذایی طبقات محروم جامعه است. در کنار روغن نباتی، اقلام بسیار زیادی به فروش می‌رسد که باید وزیر صمت پاسخگو باشد.

خبرگزاری خانه ملت

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا