مدیر ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد یزد از آغاز به کار هفتمین جشنواره کشوری «روح خدا» به میزبانی ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد یزد خبر داد.

حجت الاسلام مظفر سالاری با اعلام این خبر گفت: هفتمین دوره از این جشنواره به میزبانی ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد یزد با حضور اعضای کانون‌‌‌های مساجد سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در رشته‌‌‌های تولید سرود، طراحی پوستر، داستان نویسی، مسابقه بزرگ کتابخوانی برگزار می‌شود که آخرین مهلت ارسال ان نیز تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری تمدید شده است.

حجت الاسلام سالاری ادامه داد: دبیرخانه این جشنواره  در ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد استان یزد است که علاقمندان می‌توانند آثار خود را به این دبیرخانه ارسال کرده و یا با شماره ۰۹۱۳۲۵۱۲۴۰۲ تماس بگیرند.

وی ادامه داد: ثبت نام در این جشنواره از طریق وب سایت کشوری «www.roohkhoda.ir» است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد یزد بیان کرد: این رویداد کشوری در قالب طرح ملی «ایران قوی» ویژه ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد کشور برگزار می‌شود و اعضای کانون‌‌‌های مساجد کشور می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

حجت الاسلام سالاری بیان کرد: مجری این طرح کانون فرهنگی هنری غدیر یزد است که با همکاری ستاد هماهنگی کانون‌‌‌های مساجد کشور و ستاد کانون‌‌‌های مساجد استان یزد اجرایی می‌شود.

yazd.farhang.gov.ir