گروه “ریاضی بازی آریو” از مرکز رشد دانشگاه میبد در قسمت چهل و هشتم مسابقه بزرگ کارآفرینی میدون حضور پیدا کرد و توانست نظر مثبت داوران را جلب نماید.

مسابقه بزرگ میدون در قسمت چهل و هشتم خود که سه شنبه شب ۲۳ دی ماه۹۹ از شبکه سوم سیما روی آنتن تلویزیون رفت، میزبان این کسب و کار آموزشی و اسباب بازی‌‌‌های ریاضی بازی آن بود و این گروه توانست نظر مثبت داوران را جلب نماید.

گروه ریاضی بازی آریو، مستقر در مرکز رشد دانشگاه میبد است و این مجموعه آموزشی زیر نظر الهام صادقی فعالیت می‌نماید و با ایده‌‌‌های خلاقانه ای که در زمینه آموزش ریاضی داشته است توانسته علاوه بر کسب مجوز برای استقرار در مرکز رشد دانشگاه میبد به عنوان یکی از شرکت‌‌‌های خلاق معاونت علمی‌فناوری ریاست جمهوری نیز شناخته شود. همچنین این مجموعه عضو انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران نیز می‌باشد.

آموزش ریاضی به کودکان و تاثیر آن در آینده

این بانوی خوش فکر با شناسایی چالش‌‌‌های موجود در روند آموزش ریاضی به کودکان و تاثیر آن در آینده جامعه ایران، کسب و کاری راه اندازی کرده تا گامی‌بلند در جهت بهبود کیفیت و جذابیت ریاضی بردارد. تمام اولیا، مدارس، معلمان مشغول در مقطع متوسطه اول (پیش دبستانی، اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم ابتدایی) می‌توانند از اسباب بازی‌‌‌های آموزشی ریاضی بازی آریو استفاده کنند. تنوع رنگ و جنس، مقاومت بالا و استفاده از مواداولیه مرغوب و طراحی شاد و کودک پسند هم از ویژگی محصولات تولیدی است. اسباب بازی هایی که هم در دوران قرنطینگی کرونایی، کودکان را سرگرم می‌کند و هم تحول بزرگی در آموزش ریاضی و جذابیت آن خواهد بود.

محصولات این شرکت با نام تجاری ریاضی بازی آریو در سراسر ایران پخش می‌گردد. این محصولات در واقع اسباب بازی‌‌‌های آموزشی هستند که در شورای نظارت بر اسباب بازی به ثبت رسیده و دارای اعتبارنامه از دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش است.

مسابقه بزرگ میدون یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی شغلی است که با هدف حمایت از کسب و کارهای برتر نوپا، طراحی شده است.

این کسب و کار برای راهیابی به رویداد پایانی مسابقه کارآفرینی میدون نیازمند آرای مردمی‌هست تا گام‌‌‌های بلندتری را در جهت ارتقای آموزشی کودکان ایران زمین بردارد و دنیای شادتری را برای کودکان رقم بزند.

meybod.ac.ir

دانشگاه میبد