اخبار روزورزشی

۴۰۰ شهید ورزشکار در یزد شناسایی شدند

مسعود شریعتی در نشست خبری کمیته ورزش و جوانان دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان دارالعباده و دارالعم یزد با بیان اینکه شهدای ورزشکار الگویی برای ورزشکاران استان هستند، افزود: تا اجلاسیه نهایی کنگره ملی شهدای استان زندگی نامه ۴۰۰ شهید ورزشکار یزد به صورت کتاب دیجیتال به چاپ می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: بیش از ۴۰ هزار فضای ورزشی به یاد و نام شهدای استان در شهرستان‌‌‌های استان آماده سازی و ۲۲ مکان ورزشی استاندارد به فضاهای ورزشی استان اضافه می‌شود.

شریعتی با بیان اینکه نام این مکان‌‌‌های ورزشی به نام شهدای ورزشکار نامگذاری می‌شود، ادامه داد: برخی از شهرستان‌‌‌های محروم استان که تا کنون یک مترمربع فضای ورزشی نداشتند تا پایان سال به فضای ورزشی تجهیز می‌شوند.

رئیس کمیته ورزش و جوانان دومین کنگره ملی شهدای استان گفت:  احداث ۴۰ خانه ورزش روستایی یکی از برنامه‌‌‌های کمیته ورزش و جوانان است که تاکنون ۲۶ خانه ورزش روستای تاکنون احداث و افتتاح شده است.

اجرای برنامه‌‌‌های ورزشی

وی اجرای ۴۰۰ برنامه ورزشی به مناسبت برگزاری دومین کنگره شهدا را از جمله برنامه‌‌‌های این کمیته عنوان کرد و افزود: تا پایان کنگره ملی شهدای یزد کتاب زندگی نامه ۴۰۰ شهید ورزشکار استان به چاپ می‌رسد.

شریعتی اظهار کرد: دیدار با خانواده ۴۰ شهید ورزشکار استان، غبار روبی و تجدید میثاق با ۴۰ شهید ورزشکار استان، تجلیل از دختران ورزشکار جانبازان، هزار مشاوره رایگان قبل از ازدواج در مناطق محروم و … از دیگر برنامه‌‌‌های کمیته ورزش و جوانان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه تا کنون ۲۴۰ برنامه ورزشی در سطح استان اجرا شده‌است، ادامه داد: فضاهای ورزشی استان نیز به تمثال شهدای استان با لوگوی کنگره شهدا مزین می‌شود و بیش از ۱۰۰ تیم نیز با لباس مزین به آرم و لوگوی کنگره شهدای استان در لیگ‌‌‌های کشوری حاضر می‌شوند.

وی گفت: در بخش بانوان هم بیش از ۲۴ شهید زن استان شناسایی شده و برنامه‌‌‌های مختلفی به نام این شهدا اجرا می‌شود.

کمیته ارتباطات و رسانه دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا