اخبار روزورزشی

۴۰۰ شهید ورزشکار در یزد شناسایی شدند

مسعود شریعتی در نشست خبری کمیته ورزش و جوانان دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان دارالعباده و دارالعم یزد با بیان اینکه شهدای ورزشکار الگویی برای ورزشکاران استان هستند، افزود: تا اجلاسیه نهایی کنگره ملی شهدای استان زندگی نامه ۴۰۰ شهید ورزشکار یزد به صورت کتاب دیجیتال به چاپ می رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: بیش از ۴۰ هزار فضای ورزشی به یاد و نام شهدای استان در شهرستان های استان آماده سازی و ۲۲ مکان ورزشی استاندارد به فضاهای ورزشی استان اضافه می شود.

شریعتی با بیان اینکه نام این مکان های ورزشی به نام شهدای ورزشکار نامگذاری می شود، ادامه داد: برخی از شهرستان های محروم استان که تا کنون یک مترمربع فضای ورزشی نداشتند تا پایان سال به فضای ورزشی تجهیز می شوند.

رئیس کمیته ورزش و جوانان دومین کنگره ملی شهدای استان گفت:  احداث ۴۰ خانه ورزش روستایی یکی از برنامه های کمیته ورزش و جوانان است که تاکنون ۲۶ خانه ورزش روستای تاکنون احداث و افتتاح شده است.

اجرای برنامه های ورزشی

وی اجرای ۴۰۰ برنامه ورزشی به مناسبت برگزاری دومین کنگره شهدا را از جمله برنامه های این کمیته عنوان کرد و افزود: تا پایان کنگره ملی شهدای یزد کتاب زندگی نامه ۴۰۰ شهید ورزشکار استان به چاپ می‌رسد.

شریعتی اظهار کرد: دیدار با خانواده ۴۰ شهید ورزشکار استان، غبار روبی و تجدید میثاق با ۴۰ شهید ورزشکار استان، تجلیل از دختران ورزشکار جانبازان، هزار مشاوره رایگان قبل از ازدواج در مناطق محروم و … از دیگر برنامه های کمیته ورزش و جوانان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه تا کنون ۲۴۰ برنامه ورزشی در سطح استان اجرا شده‌است، ادامه داد :فضاهای ورزشی استان نیز به تمثال شهدای استان با لوگوی کنگره شهدا مزین می شود و بیش از ۱۰۰ تیم نیز با لباس مزین به آرم و لوگوی کنگره شهدای استان در لیگ های کشوری حاضر می‌شوند.

وی گفت: در بخش بانوان هم بیش از ۲۴ شهید زن استان شناسایی شده و برنامه های مختلفی به نام این شهدا اجرا می شود.

کمیته ارتباطات و رسانه دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا