اخبار روزمیبد

اختلافات یک شرکت بزرگ تولیدی میبد با سهامداران حل شد

رئیس دادگستری شهرستان میبد گفت: اختلافات مالی 320میلیارد ریالی اعضای هیئت مدیره یک شرکت بزرگ تولیدی با سهامداران این کارخانه با تلاش شعبه 4 شورای حل اختلاف میبد، با صلح و سازش و راضی کردن طرفین، حل و فصل شد.

علیرضا حسین بیگی افزود: این پرونده که بیش از 20 جلسه در مدت 17 ماه در حوزه دادسرای این شهرستان در حال رسیدگی بود، با ارجاع بازپرس این دادسرا به شورای حل اختلاف با صلح و سازش ختم گردید.

وی ادامه داد: با تلاش مجموعه شورا، و با رایزنی‌‌‌های متعدد این کارخانه، با قیمتی بیش از 80 میلیارد از قیمت ارزیابی به فروش رسید و از این جهت کمک قابل توجهی به سهامداران گردید.

این مقام قضایی از واگذاری 60 درصدی سهامداران به خریداران جدید خبر داد و گفت: شکات پرونده نیز رضایت بی قید و شرط خود را در محل شورا اعلام و به انجام تعهدات خود در قبال سهامداران پرداختند.

وی، شورای حل اختلاف را یک ظرفیت بی بدیل در حل و فصل دعاوی ذکر کرد و بیان داشت: رسیدگی پرونده دعاوی حقوقی در دادگستری، مشمول پرداخت هزینه‌‌‌های زیاد و صرف وقت می‌باشد، درحالیکه در صورت رضایت طرفین بر استفاده از ظرفیت شورای حل اختلاف، این نهاد سازشی، موضوع را با نهایت دقت و با هزینه‌‌‌های بسیار کمتر به سامان می‌رساند.

dadgostari-yz.eadl.ir

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا