اخبار استان یزدفرهنگی

سامانه صدور پروانه نمایش و آموزشگاه‌‌‌های آزاد هنری راه‌اندازی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: کلیه اقدامات در خصوص آموزشگاه های آزاد هنری و همچنین صدور پروانه نمایش، بصورت آنلاین و از طریق سامانه انجام می‌پذیرد.

مجید جوادیان زاده با اشاره به بخشنامه جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌در زمینه فعالیت آموزشگاه آزاد هنری افزود: بر اساس این بخشنامه مقرر شده تا تمام مجوزها از طریق سامانه و برخط انجام شود لذا افراد متقاضی تمام فعالیت‌ها اعم از تقاضای مجوز، بارگذاری مدارک، کارشناسی و صدور مجوز برای آموزشگاه‌های آزاد هنری، از این پس باید به سامانه sso.farhang.gov.ir مراجعه و تقاضای خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

وی با اشاره به اینکه آموزشگاه‌هایی که از قبل مجوز دریافت کرده اند در صورت داشتن مهلت می‌توانند تا پایان سال با ورود به این سامانه اطلاعات خود را به روز رسانی کنند، ادامه داد: در صورت پایان مهلت، اعتبار پروانه این آموزشگاه‌ها تا پایان سال تمدید می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پروانه فعالیت آموزشگاه‌های آزاد هنری بعد از یک دوره اولیه و موقت به صورت دائمی‌صادر خواهد شد، افزود: بعد از دائمی‌شدن پروانه‌ها نظارت‌های بیشتری بر فعالیت آموزشگاه‌ها انجام خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان یزد همچنین تصریح کرد: متقاضیان صدور پروانه نمایش نیز می‌توانند از طریق همین سامانه در خواست خود را ثبت نمایند.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا