شهردار میبد گفت: عملیات ساماندهی و زیباسازی میدان سردار شهید سلیمانی واقع در تقاطع بلوار حائری و خیابان ۱۲ دی، آغاز شد و تلاش می‌کنیم تا دهه فجر سال جاری با اتمام این پروژه مهم بخشی از نیاز شهر را مرتفع نموده و یاد و نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نیز جاودانه نگه داریم.

به نقل از روابط عمومی‌شهرداری میبد، علیرضا نقوی با اشاره به احداث میدان سردار سلیمانی افزود: امنیت امروز کشورمان مرهون خدمات و زحمات سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش هستیم و به منظور قدرشناسی از رشادت‌‌‌های آن سردار بزرگ اسلام در تقاطع بلوار حائری و خیابان ۱۲ دی، احداث میدانی به نام این سردار در دستور کار قرار گرفت.

 وی در تشریح این پروژه اظهار کرد: عملیات عمرانی میدان فوق به مساحت۷۰۰ مترمربع شامل ۳۵۰ متر طول جدولگذاری، ۷۲۰ کف فرش و … با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در محل تقاطع بلوار حائری و خیابان ۱۲ دی که منتهی به سایت مجموعه ادارات شهرستان می‌باشد، در دست اجراست، همچنین المان این پروژه طراحی گردیده که پس از احداث میدان، اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: این پروژه به منظور روانسازی ترافیک، بهبود وضعیت عبور و مرور، افزایش ایمنی و دسترسی‌‌‌های مورد نیاز به مجموعه ادارات شهرستان اجرا می‌شود.

نقوی افزود: هدف ما ارائه خدمات بهتر به شهروندان عزیز میبدیست و تلاش می‌کنیم تا دهه فجر سال جاری با اتمام این پروژه مهم بخشی از نیاز شهر را مرتفع نموده و یاد و نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نیز جاودانه نگه داریم.