3 اشتباه ساده دکوراسیون داخلی خانه را دلگیر می‌کند

استفاده از اشیای بزرگ در دکوراسیون داخلی ، رنگارنگ کردن فضا و استفاده از کاغذ دیواری دارای گلهای درشت سه اشتباه رایجی است که خانه کوچک شما را دلگیر می‌کند.

خانه مکانی است که در آن آرامش می‌یابیم و باید سرزندگی و شادابی را در ما ایجاد کند ، گذشته از آن اگر در خانه کوچکی زندگی می کنیم ، لازم است با رعایت موارد یاد شده کاری کنیم که محیط خانه ما دلگیر نشود.

استفاده از اشیای بزرگ در دکوراسیون داخلی

مجسمه های بزرگ، گلدان های حجیم، میزهایی با بدنه یک دست و مبلمان های بزرگ برای خانه های کوچک مناسب نیستند. آن ها ممکن است در مغازه زیبا به نظر برسند اما خانه شما را کوچک تر نشان می دهند و احساس خفقان ایجاد می کنند. در واقع هر خانه ای اشیای مناسب خودش را می خواهد.

خانه را رنگارنگ نکنید

در کل خانه چه برای مبلمان و پرده ها و چه دیوارها از دو یا سه رنگ استفاده کنید. رنگ های متنوع باعث احساس آشفتگی و کلافگی در شما می شود. همچنین این دو، سه رنگ هم باید با هم جور باشد. به طور مثال انتخاب یک ترکیب دوتایی یا سه تایی از آبی، سفید و قهوه ای یا سبز، سفید و قهوه ای یا قهوه ای، سفید و کرم می تواند انتخاب  مناسبی باشد.

استفاده از کاغذ دیواری گل درشت در دکوراسیون داخلی

اگر می خواهید خانه تان را کاغذ دیواری کنید از کاغذ دیواری های ساده یا با بافت ریز استفاده کنید. بافت های درشت، اتاق ها و خانه را کوچک تر نشان می دهند. طرح فرش هایی با گل بوته ها و نقش های ریزتر، اتاق کوچک را بزرگ نشان می دهد. حتی گلدان هایی با برگ های ریز برای این اتاق ها مناسب تر هستند و آن ها را بزرگ تر جلوه می دهند.

seemorgh.com

khorasannews.com