اجتماعیاخبار روز

آمار بالای افراد بستری در اردکان؛ مردم بیشتر همکاری کنند

معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان ضیایی اردکان خواهان همکاری بیشتر مردم در مبارزه با ویروس کرونا شد و گفت: آمار افراد بستری به بیماری کووید- ۱۹ در این واحد بهداشتی و درمانی به نسبت جمعیت شهرستان بالاست.

دکتر قاسم جان بابایی در این بازدید به بررسی روند خدمت رسانی به بیماران بستری در بخش های حاد تنفسی بیمارستان پرداخت و افزود: این بیمارستان با کمبود نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز روبروست.

وی با ابراز رضایت از  کیفیت ارایه خدمات در این مرکز درمانی و بهداشتی بر تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز تاکید کرد و خواستار همکاری مردم برای مقابله با کرونا شد و گفت: شهروندان در صورتی که علایم سرماخوردگی ، تب و سردرد داشته باشند با مراجعه به پزشک و بهبودی خود، زنجیره این ویروس را قطع کنند.

معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بازدید از پروژه های عمرانی حوزه بهداشت اردکان بر اتمام طرح استانداردسازی اورژانس این شهر تاکید کرد و قول مساعدت در این مورد داد.

وی همچنین امروز از بیمارستان میبد باردید کرد و با تاکید براینکه همه داروهای مورد نیاز بیماران کرونایی فراهم است، گفت که کادر درمانی کشور با استفاده از تجربه ۹ ماه گذشته، بیماران مبتلا به کووید – ۱۹ را درمان و از آنها به خوبی مراقبت می کنند.

جان بابایی افزود: تمامی امکانات و زیرساخت‌های این واحد بهداشتی و درمانی در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفته و همکاران بسیار خوب از بیماران مراقبت می‌کنند.

ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا