اخبار روزفرهنگی

کارگاه آموزشی تیتر نویسی در یزد برگزار می‌شود

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد از برگزاری کارگاه آموزشی «تیترنویسی در خبر» و تشکیل پرونده آموزشی برای اعضای اصلی این نهاد صنفی خبر داد.

فرزاد فیضی با اشاره به اینکه در صدد تشکیل پرونده آموزشی برای اعضای خانه مطبوعات هستیم، افزود: تشکیل این پرونده در آینده به ما کمک خواهد کرد تا در مشارکت دادن اعضا در موضوعات مختلف تخصصی و اجرایی تصمیم گیری بهتری داشته باشیم.

وی گفت : این  فرایند مهم توسط کمیته آموزش و براساس معیار های مشخصی صورت خواهد گرفت.

این مسوول ادامه داد : کارگاه آموزشی«تیترنویسی در خبر» نیز به عنوان اولین دوره در همین راستا و به منظور تقویت توانمندی علمی اصحاب رسانه استان با همکاری مدرسه روزنامه نگاری عصر ایران برگزار می‌شود.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد درادامه با اشاره به اینکه شرکت در این دوره برای اعضای این نهاد صنفی و اصحاب رسانه شناخته شده استان یزد رایگان است، اظهار داشت: علاقه مندان می توانند در روزهای پنج شنبه  و جمعه ۱۵ و ۱۶ آبان ماه از ساعت  9 تا  11 صبح  از طریق سامانه آنلاین خانه مطبوعات در این کارگاه دو روزه شرکت کنند.

فیضی از  با بیان اینکه مدرس این کارگاه  اظهار کرد : این کارگاه دو روزه فرصت خوبی برای خبرنگاران و روزنامه نگاران استان محسوب می شود که امیدواریم استفاده لازم از این فرصت ارزشمند برده شود.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد تصریح کرد: این دوره تنها محدود به اعضای خانه مطبوعات نبوده وسایر افراد علاقه مند به شرکت در این دوره آموزشی  نیز می توانند ضمن تماس با تلفن ۳۶۲۶۸۳۱۳ نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا