اجتماعیاخبار روزمیبد

وزیر بهداشت: دکتر آقایی میبدی الگویی برای پزشکان کشور است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی با تسلیت درگذشت دکتر محمد آقایی میبدی یکی از پزشکان خیر شهرستان میبد که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به کاروان شهدای جبهه سلامت پیوست، نوشت : رفتار و منش این پزشک الگویی برای پزشکان سراسر کشور باقی می ماند.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، در بخشی از پیام دکتر سعید نمکی آمده است : در شرایطی که کادر سلامت کشور، این روزها در خط مقدم مقابله با پاندمی کرونا جان خود را سردست گرفته اند شنیدن خبر پر کشیدن پزشک بسیار محبوب و مردمی شهرستان میبد، مرحوم دکتر محمد آقایی بسیار مرا متاسف و اندوهگین کرد.

وی افزود:آن طبیب ارجمند، با مردم‌داری کم نظیر و رفتار و منش بزرگوارانه‌ای که از خود بر جاگذاشت، بی گمان الگویی ممتاز برای پزشکان سراسر کشور باقی خواهد ماند، الگویی که امروز مردم سراسر استان یزد و به ویژه شهرستان میبد را داغدار کرد.

دکتر نمکی تاکید کرد که اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرد شریف و همچنین مردم استان یزد و شهرستان میبد آرزو می‌کنم آن همکار فقید در جوار رحمت الهی و ذیل عنایات اهل بیت علیهم السلام باشند.

نمکی در ادامه پیام نوشت: صمیمانه از عموم مردم استان یزد تقاضا دارد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانع از بروز چنین خسران‌های عظیمی شوند.

 دکتر محمد آقایی  میبدی، پزشک خیر شهرستان میبد که از بیمارانش فقط ۵۰۰ تومان حق ویزیت می‌گرفت و سرانجام در روز سه شنبه به دلیل ابتلا به کرونا به مدت ۲۰ در بیمارستان بستری بود به دیار باقی شتافت.

ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا