معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: حل مشکل رانندگان آموزشگاه‌های راهنمایی و رانندگی در استان در دست بررسی است و نرخ جدید تصویب و بزودی ابلاغ و اجرا می‌شود.

علی افشارپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر سال بر اساس شرایط اقتصادی، نرخ جدید آموزشگاه‌های رانندگی تصویب و اجرا می‌شود که امسال به خاطر شرایط خاص کرونایی هنوز این امر محقق نشده است.

وی ادامه داد: نرخ جدید مدتی است که تصویب شده و طی چند روز آینده با تشکیل کمیسیون نظارت در اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت نسبت به ابلاغ آن به تمامی‌آموزشگاه‌های استان و رفع دغدغه رانندگان سخت‌کوش اقدام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نرخ جدید بر اساس شرایط پیش‌بینی و مشکلی در انجام آن نیست، ابراز امیدواری کرد تا رانندگان آموزشگاه‌ها با خیال راحت به رسالت خود و ارایه آموزش به شهروندان در سطح استان ماموریت خود را انجام دهند.

افشارپور از همکاری و صبوری رانندگان آموزشگاه‌ها و همکاری با مردم و مسوولان قدردانی کرد و تداوم این تعامل سازنده را در شرایط کرونایی در استان خواستار شد.

امروز تعدادی از رانندگان آموزشگاه‌های شهر یزد با حضور در مقابل استانداری خواستار رسیدگی به مطالبات به خصوص افزایش نرخ آموزش رانندگی شدند.