اخبار روزاجتماعی

شهرداری میبد درخواست پرداخت خسارت از شرکت مجری فاضلاب کرد

شهرداری میبد مبلغ یکصد و یک میلیارد ریالی عوارض خسارت به آسفالت معابر را از شرکت مجری پروژه فاضلاب شهری مطالبه و برای وصول آن مهلت هفتاد و دو ساعته اعلام کرد.

عضو شورای شهر میبد در کانال خود در فضای مجازی در ارتباط با این موضوع نوشت: بالاخره شهردار میبد با ارسال نامه‌ای به مجری پروژه فاضلاب شهری، با اشاره به مجوزهای حفاری شماره هشت هزار و سیصد و شانزده، ممیز دو هزار و هفتصد و نود و پنج، ممیز ص مورخ هفدهم آبان ماه نود و پنج و شماره هشت هزار و هفتصد و هفت، ممیز دو هزار و هفتصد و نود و هفت، ممیز ص مورخ پانزدهم شهریور ماه نود و هفت و همچنین مکان‌‌‌های حفاری شده بدون مجوز در خصوص اولویت‌‌‌های سه و چهار شبکه فاضلاب، خواستار پرداخت عوارض خسارت وارده به آسفالت معابر شهر به مبلغ کل یکصد و یک میلیارد و بیست و دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار ریال شد.

در این نامه که تاریخ صدور آن بیست و هفتم مهر سال جاری است و رونوشت آن به شورای اسلامی‌شهر ارسال شده، مهلت هفتاد و دو ساعته به شرکت پترو فرآیند کرخه داده شده که در غیر این صورت مطابق با مقررات عمل شود.

از جمع مذکور به میزان پنجاه و پنج میلیارد و دویست و پانزده میلیون و چهارصد و چهل هزار ریال مربوط به خسارت وارده اولویت سوم شبکه فاضلاب و میزان چهل و پنج میلیارد و هشتصد و هفت میلیون و یکصد و سی هزار ریال مربوط به خسارت وارده اولویت چهارم شبکه فاضلاب  به آسفالت معابر شهری می‌باشد.

در این نامه آمده است، چنانچه شرکت مربوطه سابقه پرداخت علی الحساب بابت اولویت‌‌‌های سه و چهار به شهرداری را داشته باشد، اعلام نماید تا از مبلغ مد نظر کسر شود.

خسارت دریافتی از مجری طرح فاضلاب هزینه بهسازی معابر می‌شود

علیرضا آزادمنش در ادامه ذکر کرد: بدیهی است پرداخت این مبلغ به شهرداری، با توجه به نیاز محلات و مناطق مختلف شهر به آسفالت و همچنین ضرورت بهسازی معابر اصلی و فرعی که در اثر ایجاد شبکه فاضلاب فرسوره شده است، می‌تواند رضایت نسبی شهروندان در رفع ضرورت‌‌‌های آسفالت را در بر داشته و خواسته به حق شهروندان در این زمینه را محقق سازد.

قابل ذکر اینکه طبق موارد مطروحه در صحن شورای اسلامی‌شهر در “شهر مجاور”، پیمانکار و مجری پروژه فاضلاب که یکی از شرکت‌‌‌های دولتی آن شهر می‌باشد، علاوه بر هزینه‌‌‌های اجرای طرح فاضلاب شهری و سرمایه گذاری در این زمینه که مربوط به چند سال گذشته می‌باشد، در سال جاری نیز مبلغ یکصد و پنجاه میلیارد ریال  به منظور بهبود آسفالت معابر شهری که در اثر اجرای شبکه فاضلاب خسارت دیده اند به شهرداری آن شهر مساعدت نموده‌است.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا