اخبار روزاجتماعی

شیوع کرونا در میبد شدت گرفت

رییس بیمارستان میبد از راه اندازی یک آی سی یوی دیگر در این مرکز درمانی به دلیل افزایش ورودی چند برابری بیماران کرونا و شدت گرفتن پیک سوم این بیماری در شهرستان خبر داد.

دکتر محمد هادی فرح زادی در ویدیوی منتشر شده در صفحه فضای مجازی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد افزود: وضعیت بیمارستان به وضعیت قرمز اوایل امسال برگشته و متاسفانه با افزایش تعداد بیماران 2 بخش بیمارستان به طور کامل با اختصاص به بیماران کرونایی تکمیل شده‌است.

وی ادامه داد: ظرفیت آی سی یو تکمیل و بخش سی سی یو نیز تبدیل به آی سی یو گردیده‌است.

رییس بیمارستان میبد تصریح کرد: نسبت به پیک اول تعداد پرسنل بیمارستان مبتلا شده به ویروس کرونا افزایش یافته و همه کادر درمان با حال خسته از مردم عاجزانه درخواست رعایت تویه‌‌‌های بهداشتی دارند.

وی از مردم خواست از ماسک در تمام ساعات شبانه روز استفاده کنند، فاصله اجتماعی را رعایت کرده و  از حضور در اجتماعات هم شادی و جشن و میهمانی دوستانه  و هم مجلس‌های مذهبی خودداری کنند تا بتوان از پیک سوم کرونا گذر کرد.

مدیر بیمارستان میبد هم گفت: وخامت حال بیماران موجب شد تا آی سی یوی دوم بیمارستان راه اندازی شود.

ذبیح الله برجسته با اشاره به اینکه حال بیشتر بیماران بستری شده کرونا در میبد رو به وخامت است از مردم خواست به طور جدی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از حضور از مراسم‌های تجمعی خودداری کنند.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا