اجتماعیاخبار روز

افزایش بیماران کرونایی در میبد نگران‌کننده است

رییس بیمارستان میبد از فعال شدن 3 بخش بستری کرونا در این مرکز درمانی خبر داد و گفت : افزایش 2 برابری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان میبد نگران‌کننده است.

به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد  ، محمد هادی فرح زادی افزود : در چند روز گذشته شاهد افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا بودیم و به این علت از ستاد کرونای شهرستان درخواست اعمال محدودیت‌های جدی در سطح شهرستان شد.

وی تصریح کرد: روند افزایشی بیماران محدودیت‌هایی را در ارائه خدمت به بیماران غیر اورژانسی به دنبال می آورد.

رییس بیمارستان میبد مسوول متذکر شد :تعدادی از همکاران ما درگیر بیماری کرونا شدند و افزایش مراجعه بیماران موجب خستگی و فشار به سایر همکاران گردیده‌است .

فرح‌زادی از شهروندان درخواست کرد با رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصاً استفاده از ماسک و قطع زنجیره انتقال به کادر درمان شهرستان کمک کنند.

وی یادآور شد : ترددهای بیش از اندازه خانواده‌ها و اصرار برای ورود به بخش‌های کرونا خدمات‌دهی کادر درمان با مشکل‌های بسیاری مواجه می‌کند.

این مسوول گفت : با ادامه این روند مجبور به راه اندازی بخش سوم کرونا هستیم ،علی رغم اینکه تمهیدات لازم برای درمان به موقع و مناسب مراجعان اندیشیده شده‌است.

وی از فرماندار شهرستان و اعضای ستاد کرونا که مصوبات خوبی از جمله تعطیلی مدارس برای کنترل بیماری کرونا داشتند قدردانی کرد.

مرکز این شهرستان ۱۰۵ هزار نفری  در ۵۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

بر اساس آخرین آمار ۳۲۱ نفر مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان یزد بستری هستند و به گفته مسوولان ذیربط هر روز بر دامنه ورودی بیماران کرونایی به بیمارستان های استان افزوده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا