اخبار روزاجتماعی

راه‌اندازی مرکز کاریابی توسط بسیج اداری کارگری میبد پیگیری شد

مسوول بسیج اداری کارگری میبد گفت: راه‌اندازی مرکز کاریابی و استفاده از تجربه‌های مدیران موفق ازجمله برنامه‌های پیگیری شده‌است و با همکاری نیروهای بسیجی برای رفع مشکل اشتغال در حال اجرا است.

سرگرد مهدی دهقانی در نشست هم‌اندیشی اندیشه ورزان بسیج اداری و کارگر میبد افزود: مقرر شده هفته ای یک بار گردهمایی کارگران در یکی از امامزاده‌های شهر با دعوت از مدیران کارخانجات انجام شود.

وی ادامه داد: دراین گردهمایی‌ها رازهای موفقیت مدیران و فعالان بازگو شده و راهکار برای رفع مشکلات اقتصادی ارائه می‌شود.

دهقانی به برنامه‌ بازدید مدارس از کارخانجات صنعتی نیز اشاره کرد که اجرای ان مورد توجه قرار گرفت و به دلیل شیوع کرونا اجرا نشد.

وی با اشاره به ایجاد بانک اطلاعاتی از مخترعان و مبتکران که قرار شده شناسایی آنها توسط نیروهای بسیجی دنبال شود، پیگیری تشکیل تیم مجازی متشکل از اداره‌ها و کارخانه‌ها که توسط  بسیج کارگری و اداری دنبال شده  را نیز یادآور شد و از نیروهای بسیجی خواست آن را در دستور کار قرار گیرد.

در این اعضای هیات اندیشه ورزی بسیج کارگری و اداری میبد به شرح اقدامات انجام شده و برنامه‌های اجرا شده و در حال اجرا پرداختند، همچنین پیشنهادهایی را برای فعالیت رو به رشد بسیج اداره‌‌‌های و کارنجات اراده دادند.

در این نشست به برگزاری دوره‌‌‌های آموزشی در حوزه بسیج کار و کارگری، لزوم رفع مشکلات فرهنگی، اجرای برنامه‌های مدیریت شده برای استفاده از منابع بخش خصوصی، صیانت از خانواده کارگران در حوزه‌های مختلف، حفظ منابع آبی با رویکرد مشارکت و همکاری بسیجی وار اشاره شد.

یک هزار و 609 نفر کارگر و 960 کارمند عضو بسیج کارگری هستند.

مرکز شهرستان ۱۰۵ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد. 

ایرنا

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا