اخبار روز

پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر میبد به مناسبت روز پزشک

شهردار و رییس شورای شهر میبد در پیامی مشترک روز پزشک را به جامعه پزشکی تبریک گفتند.

متن پیام علیرضا نقوی  شهردار و حسینعلی فلاح رییس شورای شهر میبد که طی پیامی‌مشترک روز پزشک را به سفیدپوشان کشورمان تبریک گفتند،  به شرح ذیل می‌باشد:

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

جامعه ی پزشکی کشور بر خود می‌بالد که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانایی توشه گرفته از عِرق ملّی و میهنی در سودای تامین سلامت انسانها همت خویش را به کار گرفته اند و مجدانه تلاش می‌نمایند.

این سفیدپوشان در جنگ با ویروس کرونا، رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند.

اینجانبان با فرا رسیدن سالروز میلاد فخر ایرانیان و شهره جهانیان، حکیم و فیلسوف بزرگ ابوعلی سینا، این روز باشکوه را به تمام پزشکان تبریک عرض می‌نماییم.

امیدواریم همواره هدف عالی شفابخشی را که فطرت آشنای تمامی انسانهاست، سرلوحه تلاش بی وقفه خود نمایید تا دم مسیحایی موجود در روح قدسی عالم نیز، ملازم علم وخرد شما گشته و مقصود حاصل آید.

      حسینعلی فلاح           علیرضا نقوی

رئیس شورای اسلامی        شهردار میبد

          شهر میبد

پیام تبریک رییس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد

رییس بیمارستان میبد نیز با انتشار پیامی‌روز پزشک را تبریک گفت.

متن پیام دکتر محمد هادی فرح زادی رییس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد به این شرح است:

هوالشافی

نامگذاری اول شهریور زادروز حکیم ابوعلی سینا، اندیشمند دلسوز تاریخ پرفروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی که مزین به روز پزشک است، فرصت مغتنمی‌فراهم آورده تا دگر بار از سپید جامگانی که با مجاهدت و ایثار شان جانی تازه به جامعه می‌بخشند یادی شود. پزشکانی که در هشت سال دفاع مقدس با ایثار و حماسه خود عزتی دوباره به سرزمین ما بخشیدند.

فرشتگان نجاتی که افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابر ندانستند همان کسانی که با دستان مهربان و دم مسیحایی خویش ضامن سلامت جامعه و امنیت روحی بیماران هستند و درد جسمشان را با روح بلند خود در سایه سار لطف الهی التیام می‌بخشند سلامت جسم و روح انسانها در جوامع بشری از دیرباز مرهون تلاش این گونه پزشکان است که جان بیماران را به مدد الطاف الهی حیاتی دوباره می‌بخشند و درد و رنج را از جسم و روان دردمندان می‌زایند.

دستاوردهای کشور در علم پزشکی مرهون تلاش‌های صادقانه پزشکان است

امروز دستاوردهای کشور در علم پزشکی و رسیدن به خودکفایی در برخی از بخش‌های درمانی مرحوم و مدیون تلاش‌‌‌های شبانه روزی و صادقانه پزشکانی است که نام طبیب که تجلی اسم شافی خداوند است را به دوش می‌کشند از این سربند پزشکان علم طبابت را با حکمت و اخلاق در آمیخته و در سایه سار الطاف الهی برای التیام درد‌‌‌های بیماران سخت می‌کوشند.

اینجانب یکم شهریور ماه زادروز تولد حکیم بی‌بدیل بوعلی سینا و روز پزشک را به جامعه زحمتکش پزشکان و همکاران خدوم و پرتلاش در بیمارستان امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان میبد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مزید توفیقاتشان را در خدمت به مردم شهید پرور و جامعه ایران اسلامی‌مسئلت می‌نمایم

دکتر محمد هادی فرح زادی رئیس بیمارستان امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان میبد

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا