اخبار روزاجتماعی

پیام فرماندار میبد به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند

فرماندار میبد به مناسبت گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند پیام تبریک صادر نمود.

به نقل از روابط عمومی‌فرمانداری میبد، حسین فلاح فرماندار میبد در پیام خود به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند آورده است:

بسمه‌تعالی

هفته دولت که به مناسبت پاسداشت نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر است تصویر زیبایی از خدمت به مردم در نهایت مردم‌داری و دوری از تجمل‌گرایی است.

این دوره هرچند کوتاه در انقلاب را شاید بتوان یکی از برگ‌های زرین ظهور انسان‌های پاک‌سیرت در تاریخ انقلاب و دولت جمهوری اسلامی‌دانست که خدمت به مردم و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب را در ذهن‌ها تداعی می‌کند.

حالا که نزدیک چهار دهه از آن دوران می‌گذرد و دشمنان کوردل با همه جنایت‌ها و توطئه‌های خود نتوانستند خللی در مسیر حرکت تحول‌آفرین جمهوری اسلامی‌ایران ایجاد کنند، سال‌به‌سال شاهد رشد و تعالی و توسعه و آبادانی کشور هستیم.

و امسال هم مانند سال‌های گذشته، باوجود همه دشواری‌های تحریم‌های اقتصادی و فشارهای استکبار، دولتمردان موفق به اجرای پروژه‌های مختلف شدند تا آثار و برکات خود را در مسیر توسعه کشور نشان دهد.

در این راستا در هفته گرامی‌داشت دولت فرصتی فراهم شد تا تلاش‌های دولتمردان در شهرستان میبد در پروژه‌های مختلف نمود یافته و مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گیرد.

این‌جانب یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارکنان خدوم تبریک عرض می‌کنم.

نوشته‌‌‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا