اخبار روزاجتماعی

رسانه‌ها نقش بسیار موثری در پیگیری و رفع مشکلات مردم دارند

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌ها با ارتباطی مستمر و نقد منصفانه و به موقع و دوری از حاشیه‌ها نقشی بسیار موثر در انجام وظیفه مسوولان و در پیگیری و رفع مشکلات مردم دارند.

دکتر سید جلیل میرمحمدی در نشست خبری با مدیران مسوول مطبوعات و پایگاه‌های خبری شهرستان افزود: پای کار آوردن مسوولان و مدیران و نظارت جدی بر کار آنها و رساندن خواسته‌های مردم به گوش مدیران،  به موقع عمل کردن و صداقت در گفتار و نوشتار از سوی رسانه‌ها موفقیت شهر و استفاده از ظرفیت‌ها را به دنبال دارد.

وی در ادامه از رسانه‌ها خواست به مسائل اصلی شهر پرداخته و به معنی واقعی پل واقعی بین مسوولان و مدیران باشند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌تصریح کرد: یک نماینده مجلس ظرفیت خوبی در حل و پیگیری مشکلات مردم دارد و رسانه‌ها در این ارتباط می‌توانند با ایفای نقش خدمت کننده به مردم و یاری کننده نمایند مردم باشند.

پاسخ به سوال‌ها

وی در ادامه این نشست در پاسخ به سوال‌های مطرح شده گفت: کاهش یا افزایش تعطیلی‌ها نیاز به انجام کارهای کارشناسی و در نظر گرفتن شرایط به خصوص در وضعیت کرونایی پیش آمده دارد.

میرمحمدی مدیریت و انجام اقدامات برای فراهم کردن بستر الکترونیک برای ارائه خدمت غیر حضوری مردم و کمتر آسیب دیدن مردم از کرونا را یادآور شد.

وی حفظ کشاورزی بومی‌با استفاده از آبیاری قطره‌ای نه غرقابی را توصیه کرد.

این مسوول اضافه وجه دریافت شده از سوی مخابرات حدود 8 میلیارد تومان که با افزایش تعرفه تلفن‌های همراه در حال انجام است را قابل پیگیری و بررسی عنوان کرد.

وی روزمرگی را آفت کار مدیران عنوان کرد و افزود: مدیران با انجام کارهای جهادی و با برنامه بودن و خالصانه و اعتقادی کار کردن می‌توانند نقش مهمی‌در پیگیری مشکلات مردم داشته‌باشند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌با اشاره به لزوم توجه به موضوع عفاف و حجاب تصریح کرد: لازم است در ارتباط با خرده‌فرهنگ‌هایی که به دنبال آمدن مهاجرین با فرهنگ مردم شهر آمیخته شده، از سوی مدیران تدابیری اندیشیده‌شود و برنامه‌ریزی شود تا به جای تاثیر پذیری فرهنگ ناب مردم شهر از نظر اعتقادی و قناعت و سخت کوشی بر دیگر فرهنگ‌ها تاثیرگذار باشد.

پیگیری چند شغله‌ها در سطح ادارات دولتی، تفاوت مزایا حقوق کارمندان، مطالبه به سمت توجه به پیشگیری از بیماری‌ها به جای درمان، پیگیری گرفتن اعتبار برای انجام و اتمام پروژه‌ها شهر در شهرهای میبد و تفت  و تشکیل کمیته‌های مختلف در سطح محله‌های از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

همچنین لزوم ارائه راهکار در ارتباط با کودکان کار و در خدمت مردم بودن به دور از گرایش‌های سیاسی نیز از فعالان رسانه‌ای میبد خواسته شد.  

ایرنا

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا