اخبار روزاجتماعی

بالاترین آمار پذیرش بیماران کرونایی در میبد

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه الغدیر استان یزد گفت: میبد شهری است که نقاهتگاه‌های آن از نظر پذیرش بیماران کرونایی و خدمات‌دهی به آنها نسبت به جمعیت مفام اول را در کشور دارد.

سعید ذاکری روز چهارشنبه در نشست تودیع و معارفه رییس بسیج جامعه پزشکی میبد افزود: پذیرش بیماران کرونایی درنقاهتگاه‌های این شهرستان و روش رسیدگی و رضایتی که بیماران داشته‌اند درمقایسه با دیگر شهرهای کشور بسیار خوب برآورد شده‌است.

وی در ادامه با قدردانی از دکتر ناصر آقایی، ذبیح الله برجسته را به عنوان رییس جدید بسیج جامعه پزشکی میبد معرفی کرد و گفت: فعالیت و مسئولیت داشتن دراین حوزه با توجه به زحمات آن نیاز به عشق و معنویت دارد.

سرمربی حلقه‌های صالحین دانشگاه علوم پزشکی یزد نیز گفت: موفقیت‌های بسیج جامعه پزشکی با توجه به تعامل‌ها و مشارکت تمامی‌ارکان یک شهرستان و استان به دست می‌آید و نمود اصلی آن را درخدمات‌دهی به بیماران در بیمارستان‌های صحرایی و همچنین در این روزها و ماه‌های گذشته در ارتباط با کرونا دیده می‌شود.

موحدنیا افزود: اعضای بسیج جامعه پزشکی به همراه نیروهای بسیجی و سپاه با حضوری چشمگیر خدمات‌دهی بسیار خوبی در وضعیت روزهای کرونایی داشته و زحماتی را در سایه صمیمیت و همدلی و همگرایی به دوش کشیده‌اند.

وی با شاره به اینکه حلقه‌های  صالحین از زمان شیوع کرونا برگزار نشده ادامه داد: لازم است برگزاری این نشست‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی و با استفاده از روشهای ابداعی و ابتکاری با هدف بصیرت افزایی در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

فرزین خادمی‌معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میبد هم گفت: مسوولان بیمارستان و نقاهتگاه‌ها همه اقدامات خوبی را در ارتباط با کرونا انجام دادند که باید قدردان آنها بود.

بیمارستان همکار و همراه بسیج جامعه پزشکی است

دکتر محمد هادی فرحزادی رییس بیمارستان میبد نیزمجموعه بیمارستان را همراه و همکار با بسیج جامعه پزشکی استان عنوان کرد و اظهار امیدواری که با همکاری شبکه بهداشت و درمان وهمه ارگان‌ها در سطح شهرستان دوران همچنان پر فروغی در پیش روی بسیج جامعه پزشکی میبد باشد.  

مسئول سلامت و دفاع زیستی ناحیه میبد هم گفت:در طول تاریخ همیشه اتفاق‌هایی روی داده است و نمود قدرت افراد و گروه‌هایی را به نمایش گذاشته و برجسته کرده‌است.

سرهنگ عباسعلی غفوری افزود:جامعه پزشکی در وضعیت کرونا خیلی خوب درخشیدند و عملکرد و تلاشهای مجاهدانه آنها از سوی مقام معظم رهبری و فرماندهان سپاه مورد تقدیر قرار گرفت.

وی نیروهای بسیجی آمار آماده به خدمت را یک هزار و 34 نفر برشمرد و آمار بسیجیان همکار با درمانگاه سپاه  59 نفر و آمار کادر پزشکی و بسیجیان همکار با نقاهتگاه در وضعیت کرونا را 68 نفر ذکر کرد.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا