اخبار روزعلمی

دانش‌آموخته مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی‌صاحب سه عنوان برتر شد

دانش‌آموخته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران و جایزه ویژه پروفسور حسابی موفق به کسب ۳ رتبه برتر شد.

به نقل از خبرگزاری آنا، غلامرضا هاتفی اردکانی دانش‌آموخته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد یزد با شرکت در جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران و جایزه ویژه پروفسور حسابی در دوره سوم (خرداد۱۳۹۹) با ارائه رساله دوره دکتری خود با عنوان «نقد صورتگرایانه غزلیات کلیم کاشانی» به دبیرخانه آن جشنواره، مستقر در تهران و با توجه به رأی و تأیید کمیته داوران جشنواره، این رساله دکتری به‌عنوان پایان‌نامه برتر، برگزیده نهایی شد.

نظر به توانایی‌های علمی‌در زمینه‌های پژوهشی و آکادمیک و دستاورد علمی‌رساله دانش‌آموخته دکتری تخصصی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد یزد، هاتفی به‌عنوان دانشجوی برتر این جشنواره نیز برگزیده شد.

کیفیت علمی‌رساله دکتری دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد یزد و تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده باعث شد که شورای مدیریت و برنامه‌ریزی جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران، هاتفی را به‌عنوان پژوهشگر برتر این جشنواره هم انتخاب و معرفی کند.

غلامرضا هاتفی اردکانی این موفقیت‌های علمی‌و پژوهشی را مرهون پشتیبانی‌ها و تشویق‌های علمی‌استادانش دانسته که همواره در طول مدت تحصیل در دوره دکتری تخصصی از راهنمایی‌ها و ارشادهای علمی‌آنان بهره برده است.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا