آرایشگران زنانه میبداخبار روز

آرایشگاه‌های زنانه میبد بازگشایی می‌شوند

آرایشگاه‌های زنانه میبد بعد از حدود 2 ماه تعطیل به علت پیشگیری از شیوع کرونا با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و گرفتن کد رهگیری از سامانه سلامت بازگشایی می‌شوند.

رییس اتحادیه صنف آرایشگران زنانه شهرستان میبد با اعلام این خبر افزود: طی نشستی که درفرمانداری شهرستان برگزار شد برای حمایت از آرایشگاه‌های زنانه  پروانه اجازه بازگشایی این واحدها  که از روز 3 اسفند 98 تا به امروز به علت شیوع کرونا تعطیل بودند از شورای تامین وستاد مبارزه با کرونای شهرستان گرفته شد.

فخرالسادات آقایی ادامه داد: البته مقرر گردید آرایشگاه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های تخصصی تنظیم شده توسط اتحادیه وهم چنین موازین عمومی‌تعیین شده از سوی شبکه بهداشت و درمان وبهداشت محیط شروع به کار کنند.

وی تصریح کرد: علاوه بر رعایت موارد ذکر شده گرفتن  کد رهگیری  از سامانه سلامت برای بارگشایی آرایشگاه‌ها الزامی‌است.

رییس اتحادیه صنف آرایشگران زنانه شهرستان میبد  گفت: در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده با نظارتی که خواهد شد و همچنین بر اساس شکایات مردمی‌واحدهای متخلف پلمپ وجریمه خواهند شد.

وی اظهار داشت: ان‌شاءالله با رعایت موارد بهداشتی و امنیتی توسط آرایشگاه‌ها و مردم با افزایش آمار کرونا که منجر به تعطیلی این واحدها خواهد شد روبرو نشویم.

آقایی همچنین به شناسایی واحدهای فاقد پروانه با هدف رعایت حقوق آرایشگاه‌‌‌های  پروانه دارشهرستان اشاره کرد.

گفتنی است طی صورت جلسه مورخ ۳ اردیبهشت ۹۹ اعضای هیئت مدیره اتحادیه برای گشت بازرسی و نظارت بر واحدهای مربوطه با هماهنگی بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان از شنبه ۶ اردیبهشت اعلام آمادگی کرده‌اند.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا