سرگرمی

فال روزانه شنبه 7 فروردین 1395 -برترین ها


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 7 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! خودتان را آماده یک سورپرایز کنید زیرا امروز یک هدیه فوق العاده دریافت خواهید کرد. شاید گاهی مجبور شوید دست از تلاش بردارید و منتظر معجزه ای برای شادی زندگی تان باشید اما امروز همه چیز متفاوت است، شما لایق بهترین‌ها هستید بنابراین برای خود جشن بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. دلت تان را باز بگذارید و دوباره به جهان سلام بگویید. در ماه جاری سعی کنید کمی‌با دقت و صبر بیشتر به کارهای عقب افتاده خود رسیدگی کنید. نگران نباشید هر چه بیشتر بگذرد، سرعت شما در موفقیت نیز افزایش می‌یابد. بنابراین بی هیچ دغدغه فکری، به جلو پیش روید. آینده ای روشن در انتظار شما است.

فروردین

سعی کنید این روزهای وقت تان را صرف کارهایی کنید که احتیاج به تمرکز دارند. تعطیلات زمان خوبی است تا به بدن و ذهن خود اهمیت بیشتری دهید. آن وقت می‌بینید که چقدر احساس بهتری خواهید کرد. شما اخیرا انرژی خود را برای ادامه زندگی از دست داده اید اما به زودی آن را دوباره به دست خواهید آورد. از طرفی شما دوست دارید اطرافیان تان را به خود نزدیک کرده اما از طرف دیگر فاصله خود را با آنها حفظ می‌کنید. بهتر است از همین حالا به بعد به روابط عاطفی خود کمی‌جدی تر بیاندیشید. اگر به دنبال عشق زندگی تان می‌گردید، کمی‌در گروه‌‌‌های اجتماعی فعال تر باشید و ایده‌ها و افکار خود را برای آنها بیان کنید.

اردیبهشت

برای رسیدن به اهداف تان باید از دیگران نیز یاری بگیرید. این راه مشکل تر از آن است که فکرش را می‌کنید و بتوانید تنهایی از پس آن برآیید.. اگر برای ملاقات با فردی برنامه ریزی می‌کنید، مراقب باشید زیرا یک یا دو مانع در مقابل شما وجود دارد بدین معنی که همه چیز آنطور که می‌خواهید در ابتدا پیش نمی‌رود. بنابراین در مورد حرف هایی که می‌خواهید به زبان بیاورید، در ابتدا فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. در ماه اسفند شما فردی را ملاقات خواهید که در آینده ای نزدیک شریک زندگی تان خواهد شد. خودتان را برای اتفاقات خوش آماده کنید.

خرداد

امسال از تمام موفقیت‌‌‌های خود، چه بزرگ باشد چه کوچک، لذت ببرید. بهتر است در گروه‌‌‌های اجتماعی بیشتری شرکت کنید زیرا با روحیه شما سازگاری دارد و در این راه خستگی ناپذیر هستید. در این فصل سال به میهمانی‌‌‌های بسیاری دعوت خواهید شد، از آنها نهایت لذت را ببرید و افکار و ایده هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید اما همیشه اعتدال را رعایت کنید و از زیاده روی بپرهیزید. شریک زندگی شما مثل همیشه نیست و این موضوع شما را ناراحت و نگران کرده است اما سعی کنید عصبانیت خود را کنترل کنید. این رفتار نشان دهنده بی اهمیتی او نسبت به شما نیست. مطمئن باشید که فردا همه چیز مانند گذشته خواهد شد و او برای ملاقات شما دوباره بی قراری خواهد کرد.

تیر

امروز مسیرتان کمی‌تغییر می‌کند، با افراد جدید یا دوستانی که مدت‌ها آنها را ندیده اید، ملاقات می‌کنید و این ملاقات در پیشرفت شغلی شما موثر واقع خواهد شد. اگر به فکر مسافرت هستید درنگ نکنید، حال زمان خوبی برای گشت و گذار است. خوب است گاهی در مورد اعتقادات و احتیاجات خود سخن بگویید زیرا دیگران قادر به درک احساسات درونی شما نیستند. بهتر است به جای نشستن و منتظر عشق زندگی تان ماندن، بلند شوید و حرکت کنید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی در آینده برای شما رخ خواهد داد.

مرداد

امروز روز بسیار هیجان انگیزی برایتان خواهد بود بنابراین حواس تان به فرصت هایی که پیش پایتان قرار می‌گیرد، باشد. اگر از توانایی‌‌‌های خود اطمینان دارید، وقت را تلف نکنید، آنها را به کار گیرید و از آنها بهره ببرید و به رقابت با دیگر افراد بپردازید. امروز دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد بنابراین لبخند را فراموش نکنید. شاید بهتر باشد در روابط عاطفی خود تجدید نظر کنید. افکار زیادی در سر دارید اما نمی‌دانید چگونه آنها را مدیریت کنید. شاید یک سفر کوتاه ذهن شما را باز کند. آن وقت می‌توانید به موقعیت فعلی خود آنطور که می‌خواهید تغییر دهید.

شهریور

امروز خوشبختی دوباره به سراغ شما می‌آید بنابراین چشم و گوش خود را باز کنید تا آنها را از دست ندهید زیرا ممکن است از مسیری که انتظارش را ندارید، سر برسند. آماده تغییراتی در زندگی شخصی و شغلی خود باشید. شما باید خود برای قدم هایی که بر می‌دارید، تصمیم بگیرید. درباره مشکلاتی که در رابطه عاطفی شما رخ داده، به نتیجه می‌رسید و راه حلی مناسب به ذهن تان خطور می‌کند که می‌تواند در بهبود رابطه تان موثر باشد. حال که آمادگی این تغییر را در زندگی خود دارید، قدم اول را بردارید.

مهر

امسال وقت آن است تا برای زندگی خود ساختار و چهارچوب محکمی‌بسازید. اگر چه این کار در ابتدا ساده به نظر نمی‌رسد اما به مرور زمان روند آن دست تان می‌آید و شما به اهمیت شرایطی که در آن هستید و افرادی که با آنها سر و کار دارید در زندگی تان پی می‌برید. سعی کنید زمان بیشتری با عزیزان خود به خصوص خانواده بگذرانید و در مورد مسائل کاری جدی تر عمل کنید. این ماه زمان خوبی برای برداشت اولین قدم به سمت پیشرفت است. اگر در مورد موضوعی شک دارید، از دیگران برای مشورت کمک بگیرید.

آبان

امروز ممکن است کمی‌در مورد مسائل مالی دچار نگرانی شوید اما استرس شما بی جهت است زیرا هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد. بهتر است جای آن تمرکز خود را روی دیگر مسائل مهم زندگی بگذارید. هنگامی‌که پلی در مقابل شما قرار می‌گیرد، باید از روی آن گذر کنید. بنابراین وقت را تلف نکنید و قدم اول را بردارید. با نگرانی و استرس هیچ راهی پیش نمی‌رود. مروز ایده هایی به ذهن تان می‌رسد که در بهبود رابطه عاطفی تان موثر است و آن را مطابق با انتظارات شما پیش می‌برد. برای رسیدن به بهترین نتیجه، اجازه دهید همه چیز به شیوه طبیعی خود پیش رود.

آذر

از راه دور خبری به شما می‌رسد که موجب هیجان تان می‌شود و باعث می‌شود که در کنار شریک زندگی تان کاری را آغاز کنید. فکر شما در حال حاضر پر از ایده‌‌‌های جدید است بنابراین بهترین زمان برای تصمیم گیری است. بد نیست به ندای قلب خود نیز گوش دهید. وقت آن است کمی‌اجتماعی تر شوید و با دوستان خود قرار بگذارید و کمی‌در کنار آنها بخندید و خوش بگذرانید. جذابیت شما در این روز موجب محبوبیت تان می‌شود پس از آن استفاده کنید. اگر حرفی نگفته در دل دارید، آن را صادقانه بیان کنید.

دی

احساس می‌کنید می‌توانید افکار دیگران را بخوانید، حتی ذهن افرادی را که تا به حال ندیده اید. با خواندن خبرهای روز، از این که می‌توانستید حتی آنها را نیز پیش بینی کنید، متعحب خواهید شد. شما می‌توانید از این توانایی برای پیشرفت در زمینه مالی استفاده کنید. به ندای قلب خود شک نکنید، او راه درست را می‌داند. آیا دوست دارید امروز خود را در کنار عشق زندگی تان بگذرانید؟ اگر نه، بهتر است دوباره در مورد آن فکر کنید زیرا بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی مثبت در رابطه است. اگر صادق و گشاده رو باشید، تجربه ای فوق العاده در انتظارتان خواهد بود.

بهمن

امروز مراقب رفتارهای خود باشید زیرا ممکن است حس حسادت بر شما غلبه کند و نتیجه بدی برایتان داشته باشد. گاهی عدم احساس امنیت می‌تواند منجر به این احساس شود. بنابراین اگر در زمینه شغلی، خانواده یا روابط عاطفی خود احساس اطمینان و امنیت نمی‌کنید، بهتر است به دنبال دلیل آن باشید. به جای حسادت، به دنبال جواب سپس راه حل آن باشید. اگر می‌خواهید از فردی مهم در زندگی تان مانند مادر یا عشق تان قدردانی کنید، برای او هدیه ای بخرید. یک اثر هنری مانند مجسمه یا تابلوی نقاشی می‌تواند گزینه خوبی باشد و او را خوشحال کند.

اسفند

امروز باید تمرکز خود را بر چیزهای مهم زندگی مانند زمینه کاری، روابط عاطفی یا مسائل مالی بگذارید. از فکر تا عمل راه بسیار است بنابراین وقت خود را تلف نکنید و هر جه زودتر دست به کار شوید. اگر چند وقتی است تغییری در زندگی خود مشاهده نمی‌کنید و روزهایتان تکراری شده است، بهتر است در مورد این موضوع با فردی مشورت کنید و از او کمک بگیرید. او می‌تواند جنیه هایی از زندگی که از دید شما پنهان بود را به شما نشان دهد. در تمام مراحل زندگی عشق زندگی خود را فراموش نکنید زیرا او بیش از هر چیز دیگری به شما احتیاج دارد.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا