اخبار روز

کاهش آسیب های اجتماعی وپیشگیری از معلولیت‌ها

آموزش و پرورش و بهزيستي میبد در راستای كاهش آسيب هاي اجتماعي وپیشگیری از معلولیتها همكاري مي كنند.

نشستی با حضور مسئولین آموزش و پرورش و مسئولین اداره بهزیستی شهرستان میبد با هدف همکاری این دو اداره برای کاهش آسیب های اجتماعی وپیشگیری از معلولیت‌ها در محل آموزشو پرورش برگزار شد.

رئیس موزش و پرورش میبد در این نشست اظهار داشت: حضور و جلب مشارکت اجتماعی دانش آموزان در کارهای گروهیمی‌تواند زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از معلولیتها را   دانش اموزان و خانواده آنها فراهم سازد.

محسن موحدی فر افزود: دانش آموزان با شرکت در فعالیت های گروهی، کسب مهارت های ارتباطی لازم و حضور در فعالیت های تیمیمی‌توانند در مورد آسیب های اجتماعی وپیشگیری از معلولیتها  آگاهی پیدا کنند.

وی ادامه داد: اداره اموزش و پرورش حاضر به هرگونه مساعدت و همکاری  در زمینه طرح هایی هست که باعث کاهش اسیبها و معلولیت در خانواده ها  میشود.

رئیس بهزیستی میبد نیز د راین نشست درارتباط با فعالیتهای بخش اورژانس خدمات اجتماعی و حوزه پیشگیری  توضیحاتی را ارائه نمود و خواستار همکاری و تعامل اموزش و پرورش همانند سالهای قبل در برگزاری طرح دانشنامه ازدواج،آگاهسازی مدارس در پیشگیری از معلولیتها ویژه دانش اموزان دوره دوم متوسطه پایه  دهم و یازدهم در دبیرستان های دخترانه و پسرانه با تدریس مربیان اموزش دیده  وباتجربه شد.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا